X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Niepłodność idiopatyczna
Odpowiedz

Niepłodność idiopatyczna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Haluszka Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 października 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, która z Was zmaga się z niepłodnością idiopatyczną? Jak długo i co robicie, a może udało się Wam mimo wszystko zaciążyć?
    Ja oficjalnie od 2 tygodni, wcześniej podejrzenie niedrożności ale przy laparoskopii wykluczono. Od nowego roku ewentualnie inseminacja. Do końca roku staramy się sami. A staramy się już ponad 2 lata bez skutku.

    H.
  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 23 października 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej my też już dwa lata się staramy, w lutym miałam hsg (jajowody drożne) i kilka miesięcy monitoringu, który potwierdził owulacje, ale ciąży dalej brak. od przyszłego cyklu rozpoczynam stymulacje w klinice leczenia niepłodności.ostatnio badalam sobie hormony lh 3.93 fsh 6,40, PRL 22.90, ale doktor twierdzi że wszystko mieści się w normie. A u ciebie jak z hormonami?

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 30 października 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja
    idiotyczną i my mamy
    2 Iui, 1 IVF i nadal nic

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Iza123 Znajoma
    Postów: 23 17

    Wysłany: 10 listopada 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, u mnie też idiopatyczna. Niestety nasze starania od 2007 roku.zmieniałem kliniki, lekarzy itp. Badania zrobione wszystkie z możliwych
    Zbadane jajowody,macica,wirusowe, śluz,genetyczne itp.jestem po 5 IUI? PO 4IVF (Icsi) i nadal nic.jak się okazało mimo. ŻE mam regularnie owulacji okazało się, że moje jajeczka się źle zapładniały.pozostaje jedynie zakup komórki jajowej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haluszka wrote:
    Hej, która z Was zmaga się z niepłodnością idiopatyczną? Jak długo i co robicie, a może udało się Wam mimo wszystko zaciążyć?
    Ja oficjalnie od 2 tygodni, wcześniej podejrzenie niedrożności ale przy laparoskopii wykluczono. Od nowego roku ewentualnie inseminacja. Do końca roku staramy się sami. A staramy się już ponad 2 lata bez skutku.

    Hej :) My prawie 7 lat chorujemy na "idiotyczną niepłodność" :) Robiliśmy już wszystko, niestety nic nie działa.

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 10 listopada 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza zasmucił mnie Twój post.. współczuję Ci bardzo
    U nas też idiopatyczna ja mam 37 lat zaraz kończę, od 5 lat się staramy i nic.. wszystkie badania zrobione i wszystko ok.. :/ teraz jestem po IUI jeszcze jedną spróbujemy a później IVF chyba, że nie będzie potrzebne :D Iza jeśli pozwolisz wspomnę o Tobie w mojej modlitwie.. trzeba wierzyć w cuda

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Iza123 Znajoma
    Postów: 23 17

    Wysłany: 11 listopada 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu jasne, że wspomnij .Na pewno nie zaszkodzi. Daj znać jak coś wydarzy się u Ciebie dobrego. My w przyszłym roku pewnie jeszcze spróbujemy ale raczej nie na moich komórkach. Ja mam 31 lat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 15:06

    asia-m-b lubi tę wiadomość

  • Iza123 Znajoma
    Postów: 23 17

    Wysłany: 12 listopada 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu kiedy testujesz? Daj znać jak będziesz wiedziała .Może do Was los się uśmiechnięta. Trzymam za Was wszystkie kciuki

    asia-m-b lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 12 listopada 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza Kariotypy robiliście?

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My walczyliśmy z niepłodnością idiopatyczną. Cały rok leczenia, udało się po 3 IUI. Kiedy zaczęliśmy zbierać dokumenty do ivf.

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 12 listopada 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo Kamila ♥ serdeczne gratulacje!

    Iza ja testuję za 6 dni.. ale już mnie takie doły łapią.. za bardzo się nakręcam, a takiej byłam dobrej myśli po iUi.. temperaturę mam wcale nie-ciążową :(

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Iza123 Znajoma
    Postów: 23 17

    Wysłany: 13 listopada 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kariotypy, mutaczekam, detekcje itp.wszystko ok.Asiu trzymam kciuki za powodzenie . Kamila serdeczne gratulacje dla WAS.

  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 13 listopada 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Brawo Kamila ♥ serdeczne gratulacje!

    Iza ja testuję za 6 dni.. ale już mnie takie doły łapią.. za bardzo się nakręcam, a takiej byłam dobrej myśli po iUi.. temperaturę mam wcale nie-ciążową :(
    dziękujemy! Ja tez ciążowej temperatury na wykresie nie miałam, ale ja z tych co mają niską temperaturę ogólnie.
    Po 3 inseminacji byłam pewna, że się nie udało. Zaczęłam zbierać dokumenty do rządowego ivf, ba nawet byłam w Klinice umówiona na tą pierwszą wizytę kwalifikacyjną.

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 13 listopada 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo ♥ ale ja sama w to nie wierzę.. mam identyczne objawy jak co miesiąc przed okresem :/

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie też niepłodność idiopatyczna. Jestem po laparoskopii diagnostycznej, monitoringach i dwóch inseminacjach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2015, 17:12

  • Kamila8k Autorytet
    Postów: 720 316

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inezka- oby 3 była szczęśliwa jak u Nas!

    inezka lubi tę wiadomość

    klz9df9h204986rx.png
    w57vlbet2okrugwn.png
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza123 wrote:
    Cześć dziewczyny, u mnie też idiopatyczna. Niestety nasze starania od 2007 roku.zmieniałem kliniki, lekarzy itp. Badania zrobione wszystkie z możliwych
    Zbadane jajowody,macica,wirusowe, śluz,genetyczne itp.jestem po 5 IUI? PO 4IVF (Icsi) i nadal nic.jak się okazało mimo. ŻE mam regularnie owulacji okazało się, że moje jajeczka się źle zapładniały.pozostaje jedynie zakup komórki jajowej.
    Iza ja też już zaczynam sie zastanawiać nad tym tematem.
    Jestem po 2IVF i czekam teraz na 3 po zmianie kliniki.
    Jesli jesteś bardziej zorientowana w temacie to prosze napisz mi na priv.
    Gdzie jesteś teraz w klinice?
    Znam dziewczyny którym IVF się nie udało a zaszły npo naturalnie, więc jeszcze wierzę w cuda i za Ciebie też trzymam.
    My staramy się prawie 4 lata.

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila8k gratuluje , już za chwilke przytulisz Maleństwo :)
    asia-m-b a jak u Ciebie, bo już nic nie pisałaś?
    Pozdrawiam :)

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też walczę z tą idiotyczna od 3 lat

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ