Forum Starając się z pomocą medyczną nieudana stymulacja
Odpowiedz

nieudana stymulacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agika88 Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2016, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam stymulowane owulacje, 12 dc bylam na monitoringu pęcherzyk 15 mm, dzisiaj jet 14dc i urósł tylko 1 mm, endo 8 mm, gin kazał przyjsc w poniedzialek ale to juz bedzie 19dc czy co jeszcze moze z tego byc? skoro teraz juz jest taki nikly przyrost? proszę o poradę

5djy9jcghpoavuge.png

4 IUI- (1 ciąża pozamaciczna)

1 IVF- jeden zarodek(4.3.3)- transfer nieudany

2 IVF- BRAK ZARODKÓW

3 IVF- trzy zarodki (4.1.1) (4.2.2) (4.3.3)

transfer crio (4.1.1) puste jajo plodowe
    transfer crio (4.2.2) :(
    transfer crio (4.3.3) beta 7 biochemiczna

transfer crio zarodków AZ (3.1.1)beta 750 biochem.

4 procedura: 4 zarodki (5.1.1) (5.1.1) (4.2.1) (5.1.3)
    24.06- fet (5.1.1) beta:
    7dpt-81.31
    9dpt- 247.4
    12dpt-1322
    14dpt-3525
    18dpt-13040
    19dpt-Pechęrzyk z pęcherzykiem żółtkowym.
    24dpt-mamy serduszko.
  • Paula90 Autorytet

Wysłany: 18 lutego 2016, 06:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ze moze :) moze on urosnąć do tego 19dc :) nie ma co sie stresować bo złe to wpływa na pecherzyki. Ja wczoraj byłam u gina 14dc i pęcherzyk miał 17mm... Nie ma na to reguły każda z nas ma inny organizm. Trzymam kciuki :*

Saramago lubi tę wiadomość

http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego