Wielki TEST kobiecej płodności!

Sprawdź swoją płodność i otrzymaj spersonalizowane wskazówki

Rozpocznij test

Wielki Quiz na Dzień Ojca!

Co wiesz o plemnikach swojego partnera?

Rozpocznij
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną nieudana stymulacja
Odpowiedz

nieudana stymulacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agika88 Autorytet

Wysłany: 17 lutego 2016, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam stymulowane owulacje, 12 dc bylam na monitoringu pęcherzyk 15 mm, dzisiaj jet 14dc i urósł tylko 1 mm, endo 8 mm, gin kazał przyjsc w poniedzialek ale to juz bedzie 19dc czy co jeszcze moze z tego byc? skoro teraz juz jest taki nikly przyrost? proszę o poradę

o1482n0aw8htoemr.png

4 IUI- (1 ciąża pozamaciczna)

1 IVF- jeden zarodek(4.3.3)- transfer nieudany

2 IVF- BRAK ZARODKÓW

3 IVF- trzy zarodki (4.1.1) (4.2.2) (4.3.3)

transfer crio (4.1.1) puste jajo plodowe
    transfer crio (4.2.2) :(
    transfer crio (4.3.3) beta 7 biochemiczna

transfer crio zarodków AZ (3.1.1)beta 750 biochem.

4 procedura: 4 zarodki (5.1.1) (5.1.1) (4.2.1) (5.1.3)
    24.06- fet (5.1.1) beta:
    7dpt-81.31
    9dpt- 247.4
    12dpt-1322
    14dpt-3525
    18dpt-13040
    19dpt-Pechęrzyk z pęcherzykiem żółtkowym.
    24dpt-mamy serduszko.
  • Paula90 Autorytet

Wysłany: 18 lutego 2016, 06:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ze moze :) moze on urosnąć do tego 19dc :) nie ma co sie stresować bo złe to wpływa na pecherzyki. Ja wczoraj byłam u gina 14dc i pęcherzyk miał 17mm... Nie ma na to reguły każda z nas ma inny organizm. Trzymam kciuki :*

Saramago lubi tę wiadomość

http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ