X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną nieudany transfer
Odpowiedz

nieudany transfer

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia1986 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 2 lipca 2023, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, pisze pierwszy post na forum, bardzo proszę o pomoc. Jestem po 2 procedurach IV F, krótkie protokoły. Po pierwszej 2 zarodki (4 AA), pierwszy transfer świeżego zarodka nieudany, crio transfer również nieudany. Zmieniloiśly klinikę, kolejna procedura - 3 zarodki, wszystkie przebadane genetycznie, jeden ok, zarodek 3AA. W piątek beta ujemna. Mam 37 lat, w każdym przypadku beta zerowa. Co może być przyczyną niepowodzeń? Zarodek był dobrej klasy, sprawdzona genetyka, embrioglue, kroplówka na skurcze, przed transferem długa suplementacja, przeleczone zapalenie endometrium, kariotypy, poziom hormonów w normie. Moje AMH to 2,4. Proszę o jakąś wskazówkę, może któraś z Was miała podobne doświadczenia.

  • ewelina Koleżanka
    Postów: 50 20

    Wysłany: 2 lipca 2023, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1986 wrote:
    Cześć dziewczyny, pisze pierwszy post na forum, bardzo proszę o pomoc. Jestem po 2 procedurach IV F, krótkie protokoły. Po pierwszej 2 zarodki (4 AA), pierwszy transfer świeżego zarodka nieudany, crio transfer również nieudany. Zmieniloiśly klinikę, kolejna procedura - 3 zarodki, wszystkie przebadane genetycznie, jeden ok, zarodek 3AA. W piątek beta ujemna. Mam 37 lat, w każdym przypadku beta zerowa. Co może być przyczyną niepowodzeń? Zarodek był dobrej klasy, sprawdzona genetyka, embrioglue, kroplówka na skurcze, przed transferem długa suplementacja, przeleczone zapalenie endometrium, kariotypy, poziom hormonów w normie. Moje AMH to 2,4. Proszę o jakąś wskazówkę, może któraś z Was miała podobne doświadczenia.


    A badałaś immunologię? U mnie dopiero po lekach od immunologa udał się transfer

    Krakowska lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Natalia1986 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 3 lipca 2023, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Moi lekarze prowadzący (2 różnych, w różnych klinikach) twierdzili że nie ma to sensu...i przyczyne niepowodzeń widzieli w genetyce zarodków, myślałam że 2 pierwsze transfery się nie udały bo nie przebadaliśmy zarodków genetycznie ale ten ostatni został przebadany ....
    mogłabyś napisać jakie badania robiłaś? I czy byłaś u specjalisty immunologa zajmującego się niepłodnością? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

  • Natalia1986 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 3 lipca 2023, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I czy wcześniej miałaś przy nieudanych transferach ciążę biochemiczną czy beta zero ?

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4687 4357

    Wysłany: 3 lipca 2023, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przy nieudanych transferach na zarodkach przebadanych winna była immunologia. Do zbadania miałam cytokiny CBA, immunofenotyp, KiR.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • ewelina Koleżanka
    Postów: 50 20

    Wysłany: 3 lipca 2023, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1986 wrote:
    Nie. Moi lekarze prowadzący (2 różnych, w różnych klinikach) twierdzili że nie ma to sensu...i przyczyne niepowodzeń widzieli w genetyce zarodków, myślałam że 2 pierwsze transfery się nie udały bo nie przebadaliśmy zarodków genetycznie ale ten ostatni został przebadany ....
    mogłabyś napisać jakie badania robiłaś? I czy byłaś u specjalisty immunologa zajmującego się niepłodnością? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.


    Ja byłam u immunologa ( Jakub Malinowski w Łodzi) na pierwszej wizycie dostaliśmy z mężem skierowanie na badania, na następnej jak pojechaliśmy z wynikami to lekarz dał nam zalecenia na transfer i ciążę. Wcześniej beta nawet nie drgnęła, po lekach transfer się od razu udał niestety poroniłam w 7 tygodniu, następny też się udał i jestem w prawie połowie ciąży.
    Nie pamiętam wszystkich badań, ale na pewno kiry, badania na zespół antyfosfolipidowy, cytokiny, przeciwciała przeciwplemnikowe cross match, test imk.

    preg.png
  • MalaMiMi Ekspertka
    Postów: 198 135

    Wysłany: 3 lipca 2023, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2023, 19:57

  • Natalia1986 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 4 lipca 2023, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wszystkie informacje.

  • Natalia1986 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 4 lipca 2023, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    U mnie przy nieudanych transferach na zarodkach przebadanych winna była immunologia. Do zbadania miałam cytokiny CBA, immunofenotyp, KiR.

    Czy mogłabyś kogoś polecić (po Nicku łudzę się że jesteś z Krakowa ;)
    Ewentualnie czy ktoraś z Was ma immunologa do polecenia z Małopolski?

  • Hania2010 Autorytet
    Postów: 307 146

    Wysłany: 4 lipca 2023, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na grupach jeżeli chodzi o Kraków to polecają dr sydor nie wiem jak z terminami

  • Natalia1986 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 lipca 2023, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki

  • batka Autorytet
    Postów: 897 1170

    Wysłany: 5 lipca 2023, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze histeroskopia jest zalecana.

    age.png

    ona 41 kariotyp❌️, on 43 kariotyp✅️
    2018, 2019 - poronienia 6tc💔
    2021 - procedura I, II 6❄️, 2🆗️
    FET: beta 0💔
    Histeroskopia✅️, Allo 0%❌️, KIR AA❌️
    FET: beta 7dpt 67, 9dpt 134, 12dpt 291, 14dpt 644, 16dpt 503, 19dpt 671, 21dpt 865,, 23dpt 1204, 26dpt 2013, 30dpt 2796 💔poronienie zatrzymane; Allo 34%✅️
    2022 procedura III - 5❄️, 2🆗️, 1 mozaika🆗️
    FET: beta 6dpt 23, 8dpt 66, 12dpt 226, 14dpt 424, 16dpt 602, 18dpt 1109, 20dpt 1528, 24dpt 💔poronienie samoistne
    Test IPLE ✅️, NK 29/20❌️
    FET: beta 7dpt 28, 9dpt 33, 11 dpt 34 - biochem💔
    FET: beta 7dpt 51, 10dpt 241, 12dpt 619, 14dpt 1554, 19dpt 8607, 24dpt❤️,
    Pappa: pośrednie, amnio: prawidłowy męski❤️
    16+6 175g
    17+4 252
    20+6 414
    23+4 670
    25+6 820
    28+6 1200
    31+3 1734
    33+3 2300
    36+3 2850
    TP 29.03.2024 ♂️❤️
  • Madziulka24 Koleżanka
    Postów: 38 14

    Wysłany: 13 lipca 2023, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbadajcie sobie z mężem kiry. U nas po 7 latach pomógł wlew z intalipidu w dniu transferu, accofil no i heparyna i oczywiście leki przyjmowane po transferze

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ