X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną objawy wczesnej ciąży???
Odpowiedz

objawy wczesnej ciąży???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ellabella Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 24 listopada 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) chcialam z Wami porozmawiać na temat objawów wczesnej ciąży. 10 dni temu udało mi się zaobserwować śluz plodny, jednak nie mierze w tym cyklu temperatury, wiec ciężko mi powiedzieć czy wystąpiła owulacja. od 7 dni jak nigdy nie mam ochoty na dania mięsne, nie mam ochoty na kawe a zawsze nie mogłam bez niej żyć. Śluz tez od 7 dni jest gesty i biały. Jestem zmęczona i najchętniej o 17 poszłam sobie spać. mam większy apetyt. Dodam tylko ze od początku cyklu, po konsultacji gin. Przyjmuje lek na zabicie prolaktyny, bromergon i lek na niedoczynność tarczycy. Co o tym myślicie? To może być ciąża a może raczej skutki przyjmowania leków? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zycze ci tego by to byla jednak zielona kropeczka :)) za kilka dni zrob test :)

  • ellabella Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 24 listopada 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myslisz ze są szanse? dopiero miesiąc biorę leki

  • ellabella Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 24 listopada 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :)

  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 24 listopada 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To za wcześnie raczej na objawy. Leki też swoje robią. Jeszcze parę dni i się dowiesz. Życzę Ci zielonej kropeczki <3

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
  • ellabella Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 24 listopada 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale nie za wcześnie, objawy mogą się pojawić już 8 dni po owu. Ale trudno odróżnić wczesną ciąże od objawów na @, większość dziewczyn ma na początku identyczne odczucia.

    ellabella lubi tę wiadomość

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • ellabella Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj miałam rano, w pracy takie Odczucie jakby miało mi się zebrać na wymioty i troszkę coś w brzuchu kluly.. Ale niestety jak się Czeka na dziecko, to wszystko co się nie stanie najchętniej przypisalabym do ciąży :( a jednak dzisiaj na Cczo piłam zielona herbatę i być może i to przyczyną...


  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety leki hormonalne mogą robić nam kawał i dają czasami objawy ciąży.

    mimo wszystko ellabella życzę Ci aby okazało się że to jednak ciąża :)

    ellabella lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • ellabella Koleżanka
    Postów: 34 0

    Wysłany: 25 listopada 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to jest najgorsze :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ