Forum Starając się z pomocą medyczną Onkologiczne sprawy
Odpowiedz

Onkologiczne sprawy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Mila79 Autorytet
  Postów: 642 388

  Wysłany: 13 lutego 2020, 11:51

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny, wiem, że temat może pozornie poboczny, ale stymulacje i hormony jak się okazuje przyspieszają rozrost komórek nowotworowych i też rakowych.
  Czy któraś może leczy się, ma nieprawidłowe wyniki, zabiegi?? Chodzi mi o guza piersi. Ja mam na cito usunięcie w poniedziałek i czekanie na histopato, by sprawdzić te rozrosty komórek. Jeśli nie chcecie pisać tu, to na priva napiszcie, mam pytania . No i rzecz jasna jestem zestrachana...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ