X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Onkologiczne sprawy
Odpowiedz

Onkologiczne sprawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mila79 Autorytet
    Postów: 644 390

    Wysłany: 13 lutego 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiem, że temat może pozornie poboczny, ale stymulacje i hormony jak się okazuje przyspieszają rozrost komórek nowotworowych i też rakowych.
    Czy któraś może leczy się, ma nieprawidłowe wyniki, zabiegi?? Chodzi mi o guza piersi. Ja mam na cito usunięcie w poniedziałek i czekanie na histopato, by sprawdzić te rozrosty komórek. Jeśli nie chcecie pisać tu, to na priva napiszcie, mam pytania . No i rzecz jasna jestem zestrachana...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ