Forum Starając się z pomocą medyczną Ovaleap gonadotropiny
Odpowiedz

Ovaleap gonadotropiny

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Veronn Znajoma

Wysłany: 28 lipca 2019, 10:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam do odsprzedania tanio gonadotropiny ovaleap może któraś potrzebuje, szkoda by się zmarnowały. Pozdrawiam :) jeśli kogoś interesuje prosze priv

• dariina Autorytet

Wysłany: 1 października 2019, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wysłałam zapro ;)

01.2018r. -01.2020 histeroskopia x 15
    Zespół Ashermana, adenomioza
    PAI hetero
    październik ->1 ivf próbujemy.. invimed kato
    kiepskie endo
    01.2020 biochemiczna.. x
  • Leelou Przyjaciółka

Wysłany: 1 października 2019, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się dopiszę do wątku bo mogę oddać pena + 4 op igieł do Ovaleap.

26 maja dokładnie w terminie przyszedł na świat nasz synek<3 Najpiękniejszy Dzień Matki<3

Cud... Naturals!<3
    II-ICSI :) [*] 10 tc :( <3 + 2 mrozaki
    I-ICSI :(
    AMH 0,24
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego