X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Ovarin wydłużony cykl
Odpowiedz

Ovarin wydłużony cykl

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rietta Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Czy jest tutaj ktoś komu Ovarin zamiast skrócić wydłużył cykl? Moje cykle są nieregularne, ale przez ostatnie kilka miesięcy były co 39-40 dni co do dnia. Długie, ale pojawiały się regularnie. Miałam tydzień do miesiączki jak zaczęłam brać Ovarin. Okres pojawił się po 2 dniach od brania, więc aż przed terminem. Za to już po wykończeniu całego opakowania i rozpoczęciu nowego cisza. Dziś 40 dzień cyklu, czuję się osłabiona, boli mnie głowa, okresu nie widać...robilam test ale jest negatywny i temperatura też spadła. Co powinnam zbadać aby poznać przyczynę? Staramy się o dzidzię bezskutecznie od 4 miesięcy. Badałam hormony tarczycy, tsh mam ładne więc endo nie chce wdrażać żadnego leczenia, za to przeciwciała atg i anty tpo mocno ponad normę. Badałam progesteron również w normie, cukier, prokaktynę też ok, wit D niedobór ale od 2 miesięcy suplementuję, byłam na usg dopochwowym i wszystko jak najbardziej w porządku, ale lekarz powiedział że mam strukturę pęcherzykowa. Nie wiem co to znaczy, czuję się bezradna. Dodam że mam 23 lata

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2023, 10:53

  • monester Autorytet
    Postów: 3832 3475

    Wysłany: 17 stycznia 2023, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rietta wrote:
    Cześć. Czy jest tutaj ktoś komu Ovarin zamiast skrócić wydłużył cykl? Moje cykle są nieregularne, ale przez ostatnie kilka miesięcy były co 39-40 dni co do dnia. Długie, ale pojawiały się regularnie. Miałam tydzień do miesiączki jak zaczęłam brać Ovarin. Okres pojawił się po 2 dniach od brania, więc aż przed terminem. Za to już po wykończeniu całego opakowania i rozpoczęciu nowego cisza. Dziś 40 dzień cyklu, czuję się osłabiona, boli mnie głowa, okresu nie widać...robilam test ale jest negatywny i temperatura też spadła. Co powinnam zbadać aby poznać przyczynę? Staramy się o dzidzię bezskutecznie od 4 miesięcy. Badałam hormony tarczycy, tsh mam ładne więc endo nie chce wdrażać żadnego leczenia, za to przeciwciała atg i anty tpo mocno ponad normę. Badałam progesteron również w normie, cukier, prokaktynę też ok, wit D niedobór ale od 2 miesięcy suplementuję, byłam na usg dopochwowym i wszystko jak najbardziej w porządku, ale lekarz powiedział że mam strukturę pęcherzykowa. Nie wiem co to znaczy, czuję się bezradna. Dodam że mam 23 lata
    Ovarin nie ma na to wpływu, co najwyżej inozytol może się przyczynić do wyregulowania cyklu. Struktura pęcherzykowa to może być pcos. Zbadaj hormony 2-3 dzień cyklu i idź od ginekologa

    preg.png
  • Mas Autorytet
    Postów: 3984 2746

    Wysłany: 12 lutego 2023, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rietta wrote:
    Cześć. Czy jest tutaj ktoś komu Ovarin zamiast skrócić wydłużył cykl? Moje cykle są nieregularne, ale przez ostatnie kilka miesięcy były co 39-40 dni co do dnia. Długie, ale pojawiały się regularnie. Miałam tydzień do miesiączki jak zaczęłam brać Ovarin. Okres pojawił się po 2 dniach od brania, więc aż przed terminem. Za to już po wykończeniu całego opakowania i rozpoczęciu nowego cisza. Dziś 40 dzień cyklu, czuję się osłabiona, boli mnie głowa, okresu nie widać...robilam test ale jest negatywny i temperatura też spadła. Co powinnam zbadać aby poznać przyczynę? Staramy się o dzidzię bezskutecznie od 4 miesięcy. Badałam hormony tarczycy, tsh mam ładne więc endo nie chce wdrażać żadnego leczenia, za to przeciwciała atg i anty tpo mocno ponad normę. Badałam progesteron również w normie, cukier, prokaktynę też ok, wit D niedobór ale od 2 miesięcy suplementuję, byłam na usg dopochwowym i wszystko jak najbardziej w porządku, ale lekarz powiedział że mam strukturę pęcherzykowa. Nie wiem co to znaczy, czuję się bezradna. Dodam że mam 23 lata

    Już myślałam, że tylko ja! Zauważyłam, że po preparatach z mio-inozytolem wydłuża mi się cykl. Serio. A nigdy krótkich nie miałam.

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 2 ❄️ czekają
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1955 1818

    Wysłany: 13 lutego 2023, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam, że powinnaś zrobić hormony w 2-5 dniu cyklu.
    Cykle trwające 39-40 dni, niestety nie są prawidłowe i z dużym prawdopodobieństwem nie masz owulacji (przechodziłam przez to).
    Przeciwciała antytpo i antytg ponad normę - z tego co pamietam mogą świadczyć o Hashimoto.
    A co to znaczy „progesteron w normie”? W którym dniu go badalas i jaka masz wartość? To ci powie, czy miałaś owulacje czy nie.
    Przy pęcherzykowej strukturze jajnika, nie zawsze musi oznaczać PCOS, ale ewidentnie nie raz nie miałaś owulacji, stad te pęcherze.


    Pisze to wszystko z własnego doświadczenia :)
    Staramy się o dziecko 17 miesięcy, zdiagnozowane PCOS i IO- dopiero 3 miesiące temu moje jajniki ruszyły i zaczęłam mieć normalne 33 dniowe cykle z owulacja

    Mas lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - ?
  • Mas Autorytet
    Postów: 3984 2746

    Wysłany: 13 lutego 2023, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym jeszcze dołożyła prolaktynę. Lekarze ja bagatelizują, zwłaszcza jeśli jest tylko lekko powyżej normy. Jednak u mnie ewidentnie przyczyniała się do nieregularnych cyklów, nawet 2-miesięcznych. A nigdy nie miałam więcej niż 50 w wynikach. Teraz od kilku miesięcy jestem na Bromorconie. Cykle regularne, owu w większości była.

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 2 ❄️ czekają
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ