Forum Starając się z pomocą medyczną Ovum Lublin niskie amh wysokie fsh
Odpowiedz

Ovum Lublin niskie amh wysokie fsh

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Monia0812 Znajoma
  Postów: 22 3

  Wysłany: 7 kwietnia 2018, 18:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam kochane. Nie widziałam takiego wątku na forum a zaczęła się nasza przygoda z ovum w Lublinie u dr W. Obecnie zastrzyki w brzuch...w poniedziałek usg a w środę może punkcja. Może są wśród nas dziewczyny które mogłyby poiwedzieć cos więcej na temat in vitro w ovum itp

 • AmVormittag Autorytet
  Postów: 461 592

  Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć, zajrzyj do nas na watek "ivf z niskim amh". Dziewczyny co prawda leczą sie w różnych ośrodkach, ale zawsze można wymienić info nt stymulacji, leków itd.

  3 lata starań, amh 0.85, endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
  f2wlwn15ouce76v4.png
  961l9vvjv4n6peyx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ