X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Owulacja po laparoskopii
Odpowiedz

Owulacja po laparoskopii

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • orzeszki Ekspertka
    Postów: 150 154

    Wysłany: 18 listopada 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane powiedzcie jak u Was było z owulacja po laparoskopii? Kiedy się pojawiła? Cykl liczycie od OM czy od zabiegu? Ja zaszlam w ciążę w pierwszym cyklu po laparoskopii ale rozbieżności są duże między OM i wiekiem płodu z usg. I teraz nie wiem czy ciąża jest młodsza czy przestala sie rozwijać.

    Termin na kwiecień 2019! Czekamy Kochanie!
    [*]26.05.2018 5tc <3
    [*]28.11.2017 11tc Leonek <3
    "Tyle zmienił mały człowiek niemal lżejszy od powietrza."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Przede wszystkim gratuluję ciąży!!! Ja jestem 10 dni po laparoskopii, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć na temat owulacji... ale mysle ze lekarz prawidlowo określi wiek płodu :-)
    A jakie były u Ciebie wskazania do laparoskopii i co ona wykazała?

  • orzeszki Ekspertka
    Postów: 150 154

    Wysłany: 19 listopada 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia staraliśmy się o dzidziusia 1.5roku miałam cykle bezowulacyjne. 7 cykli na clo i duphastonie 21 września nia laparoskopia i ciąża w tym samym cyklu

    Termin na kwiecień 2019! Czekamy Kochanie!
    [*]26.05.2018 5tc <3
    [*]28.11.2017 11tc Leonek <3
    "Tyle zmienił mały człowiek niemal lżejszy od powietrza."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli po laparo nie dostałaś już @? Ja miałam laparo w 27dc wiec kilka dni po dostałam @ Aktualnie mam 6 dc pierwszego cyklu po laparoskopii. Ciekawe czy pojawi się owulacja, z którą również mam problem (plus endometrioza). A co mówi lekarz o twojej ciazy? Jak duże są rozbieżności między ciaza z usg a OM?

  • orzeszki Ekspertka
    Postów: 150 154

    Wysłany: 19 listopada 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja laparo mialam w 8dc i @sie juz nie pojawiła. Wg OM jestem w 9tc wg usg 6/7tydz.

    Termin na kwiecień 2019! Czekamy Kochanie!
    [*]26.05.2018 5tc <3
    [*]28.11.2017 11tc Leonek <3
    "Tyle zmienił mały człowiek niemal lżejszy od powietrza."
  • orzeszki Ekspertka
    Postów: 150 154

    Wysłany: 19 listopada 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek bete miałam na poziomie 87000

    Termin na kwiecień 2019! Czekamy Kochanie!
    [*]26.05.2018 5tc <3
    [*]28.11.2017 11tc Leonek <3
    "Tyle zmienił mały człowiek niemal lżejszy od powietrza."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta super! :-) ale chyba nie masz powodów do zmartwień odnośnie tych rozbieżności? Jestes pod opieką lekarza, więc na pewno wszystkk bedzie w porządku ;-) jeszcze raz bardzo gratuluję ciąży <3

  • orzeszki Ekspertka
    Postów: 150 154

    Wysłany: 19 listopada 2017, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wczoraj wyszlam ze szpitala na wlasne żądanie. Byłam zakwalifikowana do zabiegu. Twierdzą że ciąża sie nie rozwija. I nie widzą serduszka. Chociaz jak bylam w srode na prywatnej wizycie bilo 70/min. Czekamy do jutra na powtorke bety i usg

    Termin na kwiecień 2019! Czekamy Kochanie!
    [*]26.05.2018 5tc <3
    [*]28.11.2017 11tc Leonek <3
    "Tyle zmienił mały człowiek niemal lżejszy od powietrza."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko... :-( mam nadzieję że jednak wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki za pięknie przyrastajaca betę!

  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 22 lutego 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Laparoskopie miała w grudniu, pierwsza @ przyszła w terminie. Druga również 😔 i zaczęłam robić testy owu i dziś 18 dzień cyklu i każdy negatywny.. Laparoskopie miałam diagnostyczna i wszystko było ok. Żadnych wspomagaczy oprócz inofemu nie dostałam. Od ok 4 miesięcy biorę Dostinex na obniżenie prolaktyny. Czy owu się pojawi? Czy jednak powinnam się czymś wspomagać?

  • Ewka1700 Autorytet
    Postów: 1044 273

    Wysłany: 23 lutego 2020, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelaKrk86 wrote:
    Witajcie. Laparoskopie miała w grudniu, pierwsza @ przyszła w terminie. Druga również 😔 i zaczęłam robić testy owu i dziś 18 dzień cyklu i każdy negatywny.. Laparoskopie miałam diagnostyczna i wszystko było ok. Żadnych wspomagaczy oprócz inofemu nie dostałam. Od ok 4 miesięcy biorę Dostinex na obniżenie prolaktyny. Czy owu się pojawi? Czy jednak powinnam się czymś wspomagać?


    Mam podobnie, tyle, że po laparo brałam przez 3 miesiące Visanne. Nie dostalam jeszcze @ a mam objawy owulacji A testy wychodzą negatywnie.
    Monitorowalas wcześniej owulacje?

    endometrioza IV
    starania od 2016 r.
    Marzec 2019 ICSI :(
    Marzec 2020 CP
    usunięty prawy jajowód
  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 24 lutego 2020, 05:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy dopiero zaczęłam robić pierwszy cykl.

  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 27 lutego 2020, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból brzucha i klucia występują nadal, dziś 23 dc testy owu nadal negatywne. Coraz częściej myślę że to po tej laparoskopi coś się złego jednak podziało 😔 w piątek wizyta u gin z usg i zobaczymy co tam się ewentualnie porobiło.

  • EwelaKrk86 Koleżanka
    Postów: 119 16

    Wysłany: 29 lutego 2020, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po wizycie u gin, okazało się że po laparoskopi pęcherzyk nie pękł i zrobiła się spora torbiel. Stąd te bóle i klucia z jednej strony. Teraz czekanie na @, ok 12 dc usg i prawdopodobnie będzie zastrzyk.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lutego 2020, 06:14

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ