Forum Starając się z pomocą medyczną Pabi dexamethason
Odpowiedz

Pabi dexamethason

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • annnanna Koleżanka

Wysłany: 12 czerwca 2015, 22:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki!
    Dzisiaj dowiedziałam się co jest przyczyną braku ciąży. Otóż mam niedobór witaminy D (poniżej 8!) i to prawdopodobnie zaburza moje hormony (progesteron też nienajlepszy oraz lekka niedoczynność tarczycy).
    Lekarz przepisał mi pabi dexamethason. Są to sterydy, które mam brać przez 3 m-ce + duphaston.
    Czy któraś z Was brała te sterydy? W internecie są różne opinie na temat tych tabletek, lecz w większości są one negatywne, że niszczą organizm, że się tyje od nich (lekarz zapewnił mnie, że nie przytyje).
    Proszę jeżeli miałyście do czynienia z pabi dexamethason to proszę o jakiekolwiek info, bo strasznie jestem zaniepokojona tymi opiniami :(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 22:47

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2015, 17:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 20 lipca 2015, 17:56

• AgnieszkaH Autorytet

Wysłany: 5 lipca 2015, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja go brałam przez rok w różnych dawkach i różnych odstępach czasu, zależnie od tego, jak lekarz zadecydował. Mnie pomógł zbić hormony nadnerczowe i ustabilizował hormonalnie cykle bo mam pcos. Początek brania przez 3 tygodnie po jednej tabletce nie wspominam miło, bo miałam zawroty głowy i osłabienie, ale po tym czasie wszystko się uspokoiło i teraz nawet nie wiem, że go biorę;p Co do tycia, to jeżeli sobie pozwolisz na tuczące rzeczy to z pewnością przytyjesz, ale jeżeli będziesz jadła zdrowo nie ma takiej możliwości moim zdaniem. Ja z początku też przytyłam ze 3kg, ale zmiana diety pomogła i teraz sterydy nie mają na moją wagę wpływu.

AgnieszkaH
    34 lata
    Starania od 2014r. (HSG, Laparoskopia, Histeroskopia, Biopsja, Scratching)
    4 Cykle stymulowane 😢 3 IUI 😢
    1 IVF ICSI 2 komórki - 1 zarodek - ET 3-dniowca 18.02.2019 😢
    2 IVF ICSI+MACS 6 komórek - 3 blastki 😍
    FET - a któż to wie...???
    Nierówna walka z ureaplasma od 2015r - czas ją w końcu wygrać!!!

Problemy: immunologia, cienkie i polipowate endometrium, słabe komórki, nadkrzepliwość, PCO, zrosty, polip, mięśniak itd...
    KIR Bx bez implantacyjnych, mąż C1C2, allo MLR 47% na intralipidzie - teraz nie wiem...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego