X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pabi Dexamethason steryd kto przyjmował?
Odpowiedz

Pabi Dexamethason steryd kto przyjmował?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Od Listopada staram się o dzidzię. Wykryto u mnie niedoczynność 5,5 ale już spadła do 1,17 dalej bez rezultatów mimo starań. ginekolog skierował mnie na badania oto wyniki
    -DHEA-SO4 wynik 212,30
    --androstendion 3,83 norma od 0,30 do 3,30

    ona32
  • ona32 Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Homocysteina 6,80
    prolaktyna 26,21 przedział od 4,79 do 23,30
    anty TPO 8,70 przedział od 0 do 34
    anty tg 10,72 przedział od 0 do 115
    Niektóre z tych badań podwyższone. Lekarz mi przepisał steryd pabi dexamethason . Biorę go od wczoraj. W poniedziałek mam zrobić powtórne badania i za 2 tyg do kontroli. czy ktoś z was brał ten steryd

    ona32
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ