Forum Starając się z pomocą medyczną Pai 1 4g, heterozygota
Odpowiedz

Pai 1 4g, heterozygota

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 18 stycznia 2019, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki czy ktoras z was moze mi powiedziec czy sam acard wystarczy przy tej mutacji? Obecnie jestem w Uk i nie mam mozliwosci isc do lekarza. Czy w razie ciazy musze bac sie o to ze nie mam heparyny?
    Mthfr c677ct heterozygotyczny. Czy dostane metylowany kwas foliowy bez recepty?

10.09.2019 Marcel
  • -karola12- Koleżanka

Wysłany: 20 stycznia 2019, 17:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja przy pai homo i mthfr hetero dostałam zalecenia od immuno Acard 150 i metylowany kwas foliowy z witaminami B. Tylko to.Wszystko jest bez recepty. W razie ciąży heparyna. Ale wiem, że ginekolodzy różnie do tej heparyny podchodzą.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego