Forum Starając się z pomocą medyczną Pai 1 4g, heterozygota
Odpowiedz

Pai 1 4g, heterozygota

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 18 stycznia 2019, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki czy ktoras z was moze mi powiedziec czy sam acard wystarczy przy tej mutacji? Obecnie jestem w Uk i nie mam mozliwosci isc do lekarza. Czy w razie ciazy musze bac sie o to ze nie mam heparyny?
    Mthfr c677ct heterozygotyczny. Czy dostane metylowany kwas foliowy bez recepty?

10.09.2019 Marcel
  • -karola12- Koleżanka

Wysłany: 20 stycznia 2019, 17:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja przy pai homo i mthfr hetero dostałam zalecenia od immuno Acard 150 i metylowany kwas foliowy z witaminami B. Tylko to.Wszystko jest bez recepty. W razie ciąży heparyna. Ale wiem, że ginekolodzy różnie do tej heparyny podchodzą.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ