X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pai 1 4g, heterozygota
Odpowiedz

Pai 1 4g, heterozygota

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki czy ktoras z was moze mi powiedziec czy sam acard wystarczy przy tej mutacji? Obecnie jestem w Uk i nie mam mozliwosci isc do lekarza. Czy w razie ciazy musze bac sie o to ze nie mam heparyny?
    Mthfr c677ct heterozygotyczny. Czy dostane metylowany kwas foliowy bez recepty?

    10.09.2019 Marcel
  • -karola12- Koleżanka
    Postów: 50 4

    Wysłany: 20 stycznia 2019, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja przy pai homo i mthfr hetero dostałam zalecenia od immuno Acard 150 i metylowany kwas foliowy z witaminami B. Tylko to.Wszystko jest bez recepty. W razie ciąży heparyna. Ale wiem, że ginekolodzy różnie do tej heparyny podchodzą.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ