Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pakiet urogenitalny i KIR z HLAC woj. Mazowieckie
Odpowiedz

Pakiet urogenitalny i KIR z HLAC woj. Mazowieckie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nadzieja31 Koleżanka
    Postów: 59 15

    Wysłany: 30 czerwca, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Mam pytanie co do badań : pakiet urogenitalny i KIR.
    Gdzie polecacie zrobić woj. Mazowieckie ( Warszawa i okolice).

    O badaniu KIR dostałam wskazówkę, żeby zdać przez stronę testdna poprzez wymaz z policzka.

    Może któraś z was ma miejsce które może polecić i wskazówki jakieś co do tych badań ? ;)

    Z góry dziękuję

  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 398 162

    Wysłany: 30 czerwca, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja31 wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Mam pytanie co do badań : pakiet urogenitalny i KIR.
    Gdzie polecacie zrobić woj. Mazowieckie ( Warszawa i okolice).

    O badaniu KIR dostałam wskazówkę, żeby zdać przez stronę testdna poprzez wymaz z policzka.

    Może któraś z was ma miejsce które może polecić i wskazówki jakieś co do tych badań ? ;)

    Z góry dziękuję


    Pakiet urogenitalny możesz zrobić w diagnostyce. Nie jestem z tych województw, ale mieszkam w małym mieście i mamy jeden punkt, w którym jest możliwość pobierania wymazów ginekologicznych, więc w takim dużym mieście na pewno coś znajdziesz. Możesz też ewentualnie umówić się do jakiegoś ginekologa i poprosić o pobranie wymazu.

    On 34: nieprawidłowy kariotyp męski translokacja 14/21

    Ona 31: MTHFR 1286A>C, PAI-1 4G/5G hetero, AMH:2.96

    11/2023
    IVF Reprofit Ostrava Czechy
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych,
    ❄️1 zarodek przetrwał do 6 doby, po badaniu PGT mamy zdrowy zarodek

    02/2024
    ❌stan zapalny endometrium 6/1 HPF
    ❌podwyższone komórki NK w macicy 60/1HPF, około 210 komórek/ mm2- badanie w 10dc

    05/2024
    ✅stan zapalny wyleczony
    ❌podwyższone komórki NK w macicy 30-40 komórek/ mm2-badanie w 20dc

    17/06/2024 Transfer
    BetaHCG: 8dpt- 13.80, 10dpt-8,10 😞
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ