X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO, LEKI I CIAŻA
Odpowiedz

PCO, LEKI I CIAŻA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia1996 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 28 lutego 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was bardzo serdecznie Kobietki.
    Zaczne od począku mam 21 lat od półtorej roku staram się o bobaska teraz z lekami od miesiąca brałam clo i zastrzyk pregnyl 5000 po tym leku pękły mi dwa pęcherzyki bo tyle miałam ale były duże i lekarz się nawet śmiał ze jak będę w ciązy to będę miała podwójne szczęście a tu nic byłam na teście beta po 15 dniu wynik mój to 0,47 koleżanki mówią ze za wysoki on jest nie wiem co o tym myśleć.
    Posiadam Pco wykryty został dosyć niedawno ponieważ każdy ginekolog mówił mi że to torbiele zwykłe i dostawałam anty po 5 miesiącach powiedziałam ze chce być w ciąży i poszłam do innego to powiedział ze to jest pco i zajmie się tym i moją ciążą bo czasu nie ma a ja młoda jestem i zaczęłam to leczenie które wcześniej opisałam po 11 dniach od zastrzyku zrobiłam test i wyszły dwie kreski jedna blada a po 12,13,14 i 15 jedna kreska.
    zastanawiam się jakie badania zrobić ze by się dowiedzieć co może być ze po mimo leków nie udało się może jajowody zbadać proszę was o rade co wy byście zrobiły na moim miejscu ?? i czy ktoś miał taki wynik jak ja z beta ?? Dziewczyny musimy się wspierać bo wiem i każda z nas wie co czuje się kiedy jest jedna kreska i ze potrzebuje rozmowy nie koniecznie z partnerem.W czasie nie udanych prób o bobaska różnie jest w związkach wiem po sobie. Opiszcie swoje doświadczenia bo każda ma inne :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2017, 14:47

    Kasica
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2028 1215

    Wysłany: 28 lutego 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa juz watki o PCOS

    Selina lubi tę wiadomość

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm, 12+5 tc CRL 71mm, 16+5 tc 198 g, 19+5 tc 370g, 20+6 tc 489g
    24+6 810g💗
  • kasia1996 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 28 lutego 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma-mia wrote:
    Sa juz watki o PCOS


    Co stosować aby ta owulacja była ?
    czy jestem skazana na leki do końca zycia ?

    Kasica
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 28 lutego 2017, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia1996 czy brak owulacji masz potwierdzony monitoringiem cyklu? Czy to tylko teoria lekarza? Ja mam stwierdzone PCOS na obu jajnikach a owulację mam co miesiąc.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • kasia1996 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 28 lutego 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    kasia1996 czy brak owulacji masz potwierdzony monitoringiem cyklu? Czy to tylko teoria lekarza? Ja mam stwierdzone PCOS na obu jajnikach a owulację mam co miesiąc.


    monitorowo to stwierdził właśnie

    Kasica
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ