Forum Starając się z pomocą medyczną PCOS a włoski- zioła
Odpowiedz

PCOS a włoski- zioła

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wioleta4444 Autorytet

Wysłany: 2 czerwca 2014, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy ten temat już był, jeśli był, to możecie mnie jakoś przekierować :)
    Czy są jakieś zioła zmniejszające włoski na twarzy ?
    Raczej do picia ale może być nawet do smarowania ...
    Czy dużo z Was je ma z tym zespołem ? :/

Czekamy na Ciebie :***
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 czerwca 2014, 09:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam włosy na nogach w sumie nie szukałam nic na ten tematy aby temu zapobiec lub zminimalizować . Nie martw się mój mąz też się śmiej że mam wąsy tylko takie jasne są a jak u ciebie z owulacją miewasz ją czasem ?

• wioleta4444 Autorytet

Wysłany: 3 czerwca 2014, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia. Jeszcze nie zaczęłam mierzyć sobie temperatury.

Czekamy na Ciebie :***
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.