X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pęcherzyk po zastrzyku nie pękł
Odpowiedz

Pęcherzyk po zastrzyku nie pękł

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie często nie pękały. Przyczyn może być wiele, za duża dawka, za mała dawka, źle wyliczony dzień podania. Lub po prostu zestresowałaś się i zablokowałaś.

  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 19 listopada 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez tak mialam przy pierwszej inseminacji przy ovitrele.
    zawsze mi pekaly, a w cyklu z clo i zastrzykiem gdzie bylam pewna ze pekna, to porobily sie torbiele;/

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie peknal gdy byłam przestymulowana i chyba za pozno miałam podany pregnyl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Warto po prostu zmienić preparat.

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 19 listopada 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie zastanawiam. Skoro wczesniej po clo pecherzyki pekaly samodzielnie to po co teraz jakis wspomagacz?

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 19 listopada 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vaina wrote:
    Inny lekarz, widocznie on chciał bardziej się upewnić, że pęknie, nie miałam nic przeciwko, póki pękały, teraz nie wiem kiedy jest większa szansa na pęknięcie.

    Czyli, że podanie overtille mogło u mnie spowodować że nie pękł a bez by pękł?

    Mało prawdopodobne. Przy endometriozie często dość zdarza się, że pęcherzyki nie zechcą pękać. Hcg podawane w zastrzyku dodatkowo też wspomaga zagniezdzenie zarodka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2015, 14:19

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, Ja w cyklu stymulowanym miałam CLO i pregnyl, wszystko było super pięknie ładnie! a zajść nie zaszłam :/

    Moją zmorą: PCOS, Endometrioza i Niedoczynność tarczycy!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ