X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną pęcherzyki oraz płyn w zatoce douglasa
Odpowiedz

pęcherzyki oraz płyn w zatoce douglasa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 8 października 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Staramy się o dziecko od 14 miesięcy. Przez pół roku nie miałam owulacji, aż w tym miesiącu zaczęły mi rosnąć pęcherzyki i to aż dwa. W 9 dc w lewym jajniku 16mm pęcherzyk, a w prawym jajniku 22mm, endometrium 5,5mm. Brak płynu w zatoce douglasa. Dostałam estrogeny na poprawę endometrium, a także od 2-7dc cyklu brałam clo raz dziennie do tego cały czas 2x1 metformax 500. Dziś byłam znowu na ocenie owulacji - 13 dcień cyklu, endometrium się poprawiło 8mm, a pęcherzyki takie same jak 4 dni temu. Jednakże w zatoce douglasa pojawił się płyn, wczoraj miałam dzień wyjęty z życia cała macica spuchnięta, jajniki, nie mogłam siedzieć. Ginekolog karze mi przyjść pojutrze na kolejny monitorig. Powiedzcie, pocieszcie mnie czy jest możliwe, że była owulacji czy tworzą się torbiele? Jestem załamana, już brakuje mi sił oraz cierpliwości. Pozdrawiam Was cieplutko, Marta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2018, 21:10

    ov72hlz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2018, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoje odczucia mogą świadczyć o owu jednak monitoring prawdę Ci powie, tylko i wyłącznie. Dr jest pewien że były 2 pęcherzyki? Może jeden świeżo pękł i stąd płyn w zatoce a pęcherzyk się jeszcze nie zapadł? Ciężko stwierdzić z no już różne rzeczy tu na forum czytałam ;)
    Weź nospe jak się źle czujesz albo buscopan forte

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ