X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pergoveris dawkowanie
Odpowiedz

Pergoveris dawkowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NATIII Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 stycznia 2023, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pozdrawiam wszystkie staraczki. Aktualnie zaczynam przygotowania do 3 IVF i doktor przepisał mi Pergoveris 300jm chociaż na recepcie jest 150jm. Miała któraś podobnie? Podejrzewam że trzeba zrobić w tym wypadku 2 zastrzyki? Doktor jest dopiero we czw ale chciałam zapytać tutaj rowniez bo może któras miała podobną sytuację. Poza tym, jezeli któraś miała ten lek, czy mogłabym prosić o info jak się po nim czulyscie? Lepiej, gorzej niż po innych lekach? Dziękuję z góry i powiedzenia wszystkim:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ