X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pierwsza wizyta immunolog - badania
Odpowiedz

Pierwsza wizyta immunolog - badania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewann Koleżanka
    Postów: 78 8

    Wysłany: 31 stycznia 2023, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przeszłam swoje 3 poronienie .. mam zalecenie umówienia się do immunologa -(dr paśnika) terminy pewnie odległe jutro będę próbowała dzwonić ale chciałabym na ta wizytę jechać już z jakimiś wynikami żeby nie czekać bezczynnie na konsultacje .. czy możecie podpowiedzieć jakie badania warto zrobić przed pierwsza konsultacja ?

    Wiem ze każdy przypadek jest inny ale są pewnie jakieś podstawowe badania na podstawie których immunolog zleca ewentualne kolejne

    Mutacje oraz cytokiny mam zrobione . Wyszły mthfr i pai 1 nieprawidłowe ( acard włączony i heparyna w ciąży )

    Będę wdzięczna ze wszystkie sugestie .
    Dr Paśnik jest podobno najlepszy ale może macie do polecenia kogoś równie dobrego . Miasto nie ma żadnego znaczenia . Dojadę wszędzie jeśli tylko warto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2023, 00:33

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ