Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Starając się z pomocą medyczną Pierwsza wizyta w Klinice _ gdzie warto
Odpowiedz

Pierwsza wizyta w Klinice _ gdzie warto

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 września 2016, 14:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Na pewno niektóre z Was myślą teraz jaką Klinikę i lekarza wybrać. Nas z mężem czeka właśnie pierwsza wizyta w Klinice Niepłodności. Jesteśmy na etapie szukania.
    Od razu nadmieniam, że na tym etapie interesuje nas tylko Inseminacja.
    Mieszkamy w Warszawie i chcemy tutaj podejść do inseminacji.
    Dziewczyny, prośba do was ogromna - którą Klinikę i którego lekarza w Warszawie polecacie? Poza tym nigdzie nie ma statystyk inseminacji. Chodzi o podejście konkretnego lekarza do pary. Pójście do kogokolwiek to każdy potrafi, ważne aby wybrać tego który potrafi także dodać otuchy i wiary w niepowodzeniach, który będzie nas słuchał i tego czego oczekujemy. Który ma konkretny plan działania. Proszę - pomóżcie ........

• Aniall Debiutantka

Wysłany: 22 września 2016, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bł, Invimed podawał statystyki na pewno u siebie na stronie albo w jakimś artykule w necie. Oni mają mają bardzo dobre wyniki jeżeli chodzi o iv, ponad 40%. Ja się u nich lecze przygotowuje się do ivf z kd. Mam obciążenie genetyczne i niestety nie wchodzi nic innego w rachubę. O jakiej klinice myślałaś, bo ja sie przenosiłam z innej. moge coś podpowiedzieć. Ile sie staracie ?

Aniall
  • Kaśka28 Autorytet

Wysłany: 24 września 2016, 18:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakbym miala warszawe blizej pomyslalabym o Novum:D

Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 października 2016, 09:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    byliśmy właśnie na pierwszej wizycie w NOVUM. Staramy się 2,5 roku (pół roku całkowicie bez starań). Teraz musimy się z tym przespać i coś postanowić, bo IN VItro nie wchodzi w grę, tylko inseminacja. albo Naprotechnologia.

• MyszkaMałaSp.zoo Znajoma

Wysłany: 22 października 2016, 20:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie podbijam temat lekarzy i klinik w Warszawie. Jakiego lekarza i klinike polecacie na pierwszą wizytę? W ogóle gdzie zaczac sie leczyć? My się staramy z pół roku i bez żadnego efektu.Byłam u endokrynologa i gina niby wszystko ok,ale czujeże coś jest ze mną nie tak. Poza tym gdzie mogłby się przebadac moj mąż? Bardziej chodzi mi o lekarza, speca od ewentualnej niepłodności niż klinikę. Macie jakiegoś sprawdzonego lekarza? Proszę o pomoc.

starania od wrzesień 2016 r.
    Aniołek maj 2017 r. (8t2dz)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego