X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pierwsza wizyta w Klinice _ gdzie warto
Odpowiedz

Pierwsza wizyta w Klinice _ gdzie warto

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Na pewno niektóre z Was myślą teraz jaką Klinikę i lekarza wybrać. Nas z mężem czeka właśnie pierwsza wizyta w Klinice Niepłodności. Jesteśmy na etapie szukania.
    Od razu nadmieniam, że na tym etapie interesuje nas tylko Inseminacja.
    Mieszkamy w Warszawie i chcemy tutaj podejść do inseminacji.
    Dziewczyny, prośba do was ogromna - którą Klinikę i którego lekarza w Warszawie polecacie? Poza tym nigdzie nie ma statystyk inseminacji. Chodzi o podejście konkretnego lekarza do pary. Pójście do kogokolwiek to każdy potrafi, ważne aby wybrać tego który potrafi także dodać otuchy i wiary w niepowodzeniach, który będzie nas słuchał i tego czego oczekujemy. Który ma konkretny plan działania. Proszę - pomóżcie ........

  • Aniall Debiutantka
    Postów: 13 1

    Wysłany: 22 września 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bł, Invimed podawał statystyki na pewno u siebie na stronie albo w jakimś artykule w necie. Oni mają mają bardzo dobre wyniki jeżeli chodzi o iv, ponad 40%. Ja się u nich lecze przygotowuje się do ivf z kd. Mam obciążenie genetyczne i niestety nie wchodzi nic innego w rachubę. O jakiej klinice myślałaś, bo ja sie przenosiłam z innej. moge coś podpowiedzieć. Ile sie staracie ?

    Aniall
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 września 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakbym miala warszawe blizej pomyslalabym o Novum:D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byliśmy właśnie na pierwszej wizycie w NOVUM. Staramy się 2,5 roku (pół roku całkowicie bez starań). Teraz musimy się z tym przespać i coś postanowić, bo IN VItro nie wchodzi w grę, tylko inseminacja. albo Naprotechnologia.

  • MyszkaMałaSp.zoo Znajoma
    Postów: 17 3

    Wysłany: 22 października 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie podbijam temat lekarzy i klinik w Warszawie. Jakiego lekarza i klinike polecacie na pierwszą wizytę? W ogóle gdzie zaczac sie leczyć? My się staramy z pół roku i bez żadnego efektu.Byłam u endokrynologa i gina niby wszystko ok,ale czujeże coś jest ze mną nie tak. Poza tym gdzie mogłby się przebadac moj mąż? Bardziej chodzi mi o lekarza, speca od ewentualnej niepłodności niż klinikę. Macie jakiegoś sprawdzonego lekarza? Proszę o pomoc.

    starania od wrzesień 2016 r.
    Aniołek maj 2017 r. (8t2dz)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ