X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Pierwsze IVF

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 274 307

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. chcialabym sie poradzić ponieważ pracuję dosyc ciężko fizycznie po 12h.musze dużo dzwigac. pod koniec stycznia zacznę symulacje do ivf i pytanie brzmi czy powinnam pracowac w czasie stymulacji i po transferze czy lepiej wziąść L4. wczesniej byłam stymulowana clo przed iui i tak bolal mnie brzuch ze ledwo dawalam rade pracować i zawsze byly min 2 pecherzyki ale niestety 2 iui nieudane. i zdecydowalismy sie na ivf po 3 latach starań

    preg.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 1 stycznia 2020, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczas stymulacji należy się oszczędzać. Wysiłek fizyczny nie jest wskazany. Po transferze również.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ