Letnia promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 31 sierpnia a otrzymasz od nas prezent:

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Forum Starając się z pomocą medyczną PILNE! Transfer a stan zapalny (ząb)
Odpowiedz

PILNE! Transfer a stan zapalny (ząb)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rebe Autorytet

Wysłany: 11 lutego, 18:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane mam 20 min na podjęcie decyzji:
    Dentysta ma dzisiaj wywołać u mnie stan zapalny poprzez podrażnienie dziąsła, zeby je rozpulchnic (a to ma służyć czemuś mojemu aparatowi ortodontycznemu). Ogolbie robił to już kilka razy i efekty zawsze były super (zeby szybko się przemieszczaj), ale ja mam za kilka dni transfer.
    I własnej wyczytałam ze stan zapalny moZe zaszkodzić potencjalnej implantacji.

Wiecie coś o tym?? Najprawdopodobniej zrezygnuje z wizyty u dentysty, zeby potem nie płuc sobie w brodę, ale chciałabym poczytać co o tym myślicie.
    Ginekolog już zamknął gabinet i nie odpowiada na Tlf

p19ucsqvvdsv461k.png

starania od 2014, PGD NGS: ❄️❄️❄️ Crio 02.19 i 04.19 nieudane, crio 06.19: 14 dpt beta 1613, 16 dpt beta 3391, 19 dpt 7172, 7t4d mamy ❤️
  • bonnie1234 Autorytet

Wysłany: 11 lutego, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobna sytuację miesiąc temu i pisałam emaila do immunuloga. U mnie chodziło o wyrwanie ósemek (tez nosze aparat). Immunolog odpisał, aby takie rzeczy robić minimum 3 tygodnie przed transferem.
    Twoje podrażnienie jest na pewno mniej inwazyjne niż wyrwanie zęba, ale każde takie działanie wywołuje odpowiedź immunologiczną organizmu. Ja zrezygnowałam z zabiegu, a chciałam go zrobić 2 tyg. przed transferem.

Wiadomość wyedytowana przez autora 11 lutego, 18:23

• rebe Autorytet

Wysłany: 11 lutego, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedz bonnie. Ie wiem dlaczego pomyslalam p tym dopiero w poczekalni u ortodonty...ale jestem już zdecydowana ze zrezygnuje z tego zabiegu, trudno najwyżej leczenie potrwa trochę dłużej. Transfer jest priorytetem .
    Dzięki jeszcze raz

p19ucsqvvdsv461k.png

starania od 2014, PGD NGS: ❄️❄️❄️ Crio 02.19 i 04.19 nieudane, crio 06.19: 14 dpt beta 1613, 16 dpt beta 3391, 19 dpt 7172, 7t4d mamy ❤️
  • bonnie1234 Autorytet

Wysłany: 11 lutego, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    rebe wrote:
    Dziękuje za odpowiedz bonnie. Ie wiem dlaczego pomyslalam p tym dopiero w poczekalni u ortodonty...ale jestem już zdecydowana ze zrezygnuje z tego zabiegu, trudno najwyżej leczenie potrwa trochę dłużej. Transfer jest priorytetem .Dzięki jeszcze raz
    Rebe doskonale Cię rozumiem, bo mi sie też mega opóźnia leczenie ortodontyczne przez niepłodność. Już bym chciała ściągnąć aparat, a się nie zanosi, bo zawsze coś wypada, co mi opóźnia leczenie...

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)