X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PILNE! Transfer a stan zapalny (ząb)
Odpowiedz

PILNE! Transfer a stan zapalny (ząb)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rebe Autorytet
    Postów: 1971 965

    Wysłany: 11 lutego 2019, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2020, 07:39

    mhsvl6d8myv1scse.png
    starania od 2014, PGD NGS: ❄️❄️❄️ Crio 02.19 i 04.19 nieudane, crio 06.19: 14 dpt beta 1613, 16 dpt beta 3391, 19 dpt 7172, 7t4d mamy ❤️
  • bonnie1234 Autorytet
    Postów: 528 153

    Wysłany: 11 lutego 2019, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobna sytuację miesiąc temu i pisałam emaila do immunuloga. U mnie chodziło o wyrwanie ósemek (tez nosze aparat). Immunolog odpisał, aby takie rzeczy robić minimum 3 tygodnie przed transferem.
    Twoje podrażnienie jest na pewno mniej inwazyjne niż wyrwanie zęba, ale każde takie działanie wywołuje odpowiedź immunologiczną organizmu. Ja zrezygnowałam z zabiegu, a chciałam go zrobić 2 tyg. przed transferem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 18:23

  • rebe Autorytet
    Postów: 1971 965

    Wysłany: 11 lutego 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Q

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2020, 07:39

    mhsvl6d8myv1scse.png
    starania od 2014, PGD NGS: ❄️❄️❄️ Crio 02.19 i 04.19 nieudane, crio 06.19: 14 dpt beta 1613, 16 dpt beta 3391, 19 dpt 7172, 7t4d mamy ❤️
  • bonnie1234 Autorytet
    Postów: 528 153

    Wysłany: 11 lutego 2019, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rebe wrote:
    Dziękuje za odpowiedz bonnie. Ie wiem dlaczego pomyslalam p tym dopiero w poczekalni u ortodonty...ale jestem już zdecydowana ze zrezygnuje z tego zabiegu, trudno najwyżej leczenie potrwa trochę dłużej. Transfer jest priorytetem .Dzięki jeszcze raz
    Rebe doskonale Cię rozumiem, bo mi sie też mega opóźnia leczenie ortodontyczne przez niepłodność. Już bym chciała ściągnąć aparat, a się nie zanosi, bo zawsze coś wypada, co mi opóźnia leczenie...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ