Forum Starając się z pomocą medyczną PILNE! Transfer a stan zapalny (ząb)
Odpowiedz

PILNE! Transfer a stan zapalny (ząb)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rebe Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2019, 18:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Q

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2020, 07:39

mhsvl6d8myv1scse.png
    starania od 2014, PGD NGS: ❄️❄️❄️ Crio 02.19 i 04.19 nieudane, crio 06.19: 14 dpt beta 1613, 16 dpt beta 3391, 19 dpt 7172, 7t4d mamy ❤️
  • bonnie1234 Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2019, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam podobna sytuację miesiąc temu i pisałam emaila do immunuloga. U mnie chodziło o wyrwanie ósemek (tez nosze aparat). Immunolog odpisał, aby takie rzeczy robić minimum 3 tygodnie przed transferem.
    Twoje podrażnienie jest na pewno mniej inwazyjne niż wyrwanie zęba, ale każde takie działanie wywołuje odpowiedź immunologiczną organizmu. Ja zrezygnowałam z zabiegu, a chciałam go zrobić 2 tyg. przed transferem.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2019, 18:23

• rebe Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2019, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Q

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2020, 07:39

mhsvl6d8myv1scse.png
    starania od 2014, PGD NGS: ❄️❄️❄️ Crio 02.19 i 04.19 nieudane, crio 06.19: 14 dpt beta 1613, 16 dpt beta 3391, 19 dpt 7172, 7t4d mamy ❤️
  • bonnie1234 Autorytet

Wysłany: 11 lutego 2019, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    rebe wrote:
    Dziękuje za odpowiedz bonnie. Ie wiem dlaczego pomyslalam p tym dopiero w poczekalni u ortodonty...ale jestem już zdecydowana ze zrezygnuje z tego zabiegu, trudno najwyżej leczenie potrwa trochę dłużej. Transfer jest priorytetem .Dzięki jeszcze raz
    Rebe doskonale Cię rozumiem, bo mi sie też mega opóźnia leczenie ortodontyczne przez niepłodność. Już bym chciała ściągnąć aparat, a się nie zanosi, bo zawsze coś wypada, co mi opóźnia leczenie...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ