X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Plamienia 4-5 dni przed @ a ivf
Odpowiedz

Plamienia 4-5 dni przed @ a ivf

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. jestem po 3ivf , przed nimi brałam antykoncepcję, mam plamienia,które zaczynają się na ok 4-5 dni przed okresem ... Do tego b.bolesne miesiączki, skracające się ostatnio do 1 dnia :0 ma ktoś tak? Miał ? Jakie lekarze podjęli działania?

  • Jolciaa Ekspertka
    Postów: 167 105

    Wysłany: 17 maja 2020, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka90 wrote:
    Hej. jestem po 3ivf , przed nimi brałam antykoncepcję, mam plamienia,które zaczynają się na ok 4-5 dni przed okresem ... Do tego b.bolesne miesiączki, skracające się ostatnio do 1 dnia :0 ma ktoś tak? Miał ? Jakie lekarze podjęli działania?
    Hej ja też tak mam kilka dni przed okresem plamienia właśnie 4 5 dni ale nie mam bolesnej miesiączki, fakt okres mi się skrócił 2 max 3 dni a reszta wkładka.. Przerabiałam różnych lekarzy i jedni mówili niski progesteron a jak zrobiłam w 21 dc to wyszedł ponad normę inni mówili że może to przez endo mende mam stwierdzony 1 st więc nie wiem.. A co do okresu to możliwe że po dawkach hormonów okres się skraca.. 🤷‍♀️ Ale niestety nic nie pomogło jedynie po nieudanym transferze miałam bez plamień okres no może rano brązowe plamienie a po południu normalny okres ale pewnie wysoka dawka proga.. Lekarze się tym jakoś nie przejmują

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ