X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Plamienia na początku ciąży
Odpowiedz

Plamienia na początku ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kamila 90 Autorytet
    Postów: 352 669

    Wysłany: 16 stycznia 2020, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miał ktoś plamienia 5/6 tydzien ciazy ile trwały Co robilyscie aby ustały. Ja byłam 3 dni w szpitalu ale wpisali mnie z delikatnym brudzeniem zmieniając luteinke z dopochwowej na podjezykowa. Lekarka powiedziala ze dopoki nie leje sie krew i nie ma skurczu to nie powinno się nic złego dziać. Co o tym myslicie?

    3jvztgf6kycusqbj.png
  • 35nina Ekspertka
    Postów: 165 139

    Wysłany: 16 stycznia 2020, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam plamienia w tym okresie i okazało się ze mam krwiaka. Oprócz zmiany lutinusa na luteinę w okresie kiedy plamilam musiałam leżeć, nie mogłam dźwigać, schylać się i wogole chodzić. Musiałam tez brać Magne B6 bo uszczelnia naczynia krwionośne.
    Powiedzenie ze dopóki nie leje się krew to jest wszystko w porządku moim zdaniem jest niepoważne. Tym bardziej jeśli chodzi o tak bardzo wywalczone ciąże z in vitro.

    3 x nieudane IUI
    01.06. 2019 ICSI- pobrane tylko dwie komórki z których mamy dwa zarodki
    04.06.2019 transfer świeżego zarodka, beta rośnie a potem staje w miejscu 😞
    16.10.2019 crio trzydniowego zarodka - nasz jedyny mrożaczek

    11 dpt beta 417,2
    13 dtp beta 1176,0
    15 dtp beta 2723,0
    19 dtp beta 10 330,0
    23 dtp beta 25 560,0
    29 dtp beta 58 737,0
    29 dtp mamy ❤️

    30.06.2020 urodził się mój mały wymarzony, wyczekany, wyczarowany cud ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ