Forum Starając się z pomocą medyczną Plamienia na początku ciąży
Odpowiedz

Plamienia na początku ciąży

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Kamila 90 Autorytet
  Postów: 352 669

  Wysłany: 16 stycznia 2020, 05:46

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Miał ktoś plamienia 5/6 tydzien ciazy ile trwały Co robilyscie aby ustały. Ja byłam 3 dni w szpitalu ale wpisali mnie z delikatnym brudzeniem zmieniając luteinke z dopochwowej na podjezykowa. Lekarka powiedziala ze dopoki nie leje sie krew i nie ma skurczu to nie powinno się nic złego dziać. Co o tym myslicie?

  3jvztgf6kycusqbj.png
 • 35nina Ekspertka
  Postów: 165 139

  Wysłany: 16 stycznia 2020, 06:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja miałam plamienia w tym okresie i okazało się ze mam krwiaka. Oprócz zmiany lutinusa na luteinę w okresie kiedy plamilam musiałam leżeć, nie mogłam dźwigać, schylać się i wogole chodzić. Musiałam tez brać Magne B6 bo uszczelnia naczynia krwionośne.
  Powiedzenie ze dopóki nie leje się krew to jest wszystko w porządku moim zdaniem jest niepoważne. Tym bardziej jeśli chodzi o tak bardzo wywalczone ciąże z in vitro.

  3 x nieudane IUI
  01.06. 2019 ICSI- pobrane tylko dwie komórki z których mamy dwa zarodki
  04.06.2019 transfer świeżego zarodka, beta rośnie a potem staje w miejscu 😞
  16.10.2019 crio trzydniowego zarodka - nasz jedyny mrożaczek

  11 dpt beta 417,2
  13 dtp beta 1176,0
  15 dtp beta 2723,0
  19 dtp beta 10 330,0
  23 dtp beta 25 560,0
  29 dtp beta 58 737,0
  29 dtp mamy ❤️

  30.06.2020 urodził się mój mały wymarzony, wyczekany, wyczarowany cud ❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ