X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Po HSG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 21 października 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widziałam kilka podobnych wątków, ale wszystko niezbyt aktualne. Jestem po HSG 16.10- miałam robione w 9dc. Oba jajowody były niedrożne, ból niesamowity podczas badania, ale udało się udrożnić oba. Martwi mnie jednak stan teraz. Krwawienie było w dniu HSG, następnego dnia plamienie i ból brzucha. I był spokój do wczoraj. . .W nocy obudził mnie okropny ból brzucha, prawie zemdlałam. Kłucie jajnika. I od wczoraj niesamowity ból podbrzusza i jestem baaaardzo wzdęta- ledwo mieszcze się w spodnie! Miała któraś tak???

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 22 października 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może udrożnili jajowód i w taki sposób objawiła Ci się owulacja?

  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 22 października 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje, rozmawiałam z lekarzem i tak właśnie było- owulka po tym HSG baaaaardzo odczuwalna była.

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 23 października 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SyHa85 wrote:
    Masz racje, rozmawiałam z lekarzem i tak właśnie było- owulka po tym HSG baaaaardzo odczuwalna była.

    To mam nadzieję, że działałaś z serduszkami w tym czasie?;) oby skończyło się to II kreskami:)

  • 1988 Koleżanka
    Postów: 62 14

    Wysłany: 26 października 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jestem po HSG 22.10.2015 oba jajowody drozne. Podczas badania tylko szczypalo i uczucie rozrywania od środka. Jestem właśnie po owulacji też bolała jak nigdy. Myślę że to wszystko przez rozpulchnione jajowody. Staranko a i owszem było ;) mam nadzieję że będę wśród tych szczęśliwych którym udało się w cyklu z HSG

  • 1988 Koleżanka
    Postów: 62 14

    Wysłany: 26 października 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wzdęcia to myślałam że przesadziłem w weekend z jedzeniem ale widzę że raczej nie. Czuję się pełna i jestem wzdeta

  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 27 października 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1988 ja miałam tak samo- ale 2 dni po owu śladu juz nie było. Ani po bólu ani po wzdęciu.

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • 1988 Koleżanka
    Postów: 62 14

    Wysłany: 1 listopada 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SyHa85 wrote:
    1988 ja miałam tak samo- ale 2 dni po owu śladu juz nie było. Ani po bólu ani po wzdęciu.
    Mi po kilku dniach też wszystko minęło. Teraz mogę góry przenosić. A jak u Ciebie?

  • SyHa85 Autorytet
    Postów: 1955 1424

    Wysłany: 1 listopada 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1988 wrote:
    Mi po kilku dniach też wszystko minęło. Teraz mogę góry przenosić. A jak u Ciebie?

    No ja z tymi górami to niekoniecznie hehe jedna kreska na teście. Trudno, zbieram siły na nowy cykl!

    ckaidqk3gu9q879y.png[/url]
  • 1988 Koleżanka
    Postów: 62 14

    Wysłany: 9 listopada 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SyHa85 wrote:
    No ja z tymi górami to niekoniecznie hehe jedna kreska na teście. Trudno, zbieram siły na nowy cykl!
    Ja cholernie boję się testować.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ