X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Podlaskie / Białystok
Odpowiedz

Podlaskie / Białystok

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 26 czerwca 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Poszukuje dobrego lekarza który pomoże nam zajść w ciąże . Znacie jakiegoś lekarza bądź klinikę która jest godna plecenia?
    W chwili obecnej jeżdżę do dr Świąteckiej. Jak narazie bez rezultatu. Miałam robioną inseminację, lecz się nie udała.
    Chciałabym może spróbować u kogoś innego.
    Jak ktoś by pomógł, podzielił się informacjami na swój temat, będę bardzo wdzięczna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bylam w Kriobanku i tam mi pomogli, dr Agnieszka Kuczynska zwlaszcza :)

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 12 lutego 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promocja w Kriobanku: http://www.nasz-bocian.pl/webfm_send/69

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adrenalina wszystko zależy od tego czy coś robiliście już w tym kierunku ... czy jakieś leczenie było? czy może to początek drogi i jesteście zieloni w temacie :) Jeśli Chciałabyś podstawowej konsultacji z badaniami polecam Kriobank i ich obecną promocję którą wyżej zamieściła Anatolka...
    Co wyjdzie po tych badaniach zadecyduje jaką drogę będzie można obrać... czy zwykły monitoring cyklu wspomagany jakimiś tabletkami, czy inseminację, czy in vitro ostatecznie...
    Jeżeli jesteś przeciwna metodzie in vitro... to jest również naprotechnologia w Białymstoku na Antoniukowskiej u Wasilewskiego, tam wizyta na dzień dobry to jakieś 300zł. plus diagnostyka...
    Kładą tam nacisk na dietę, obserwację siebie ... badania. Ma się trenera od obserwacji swojego organizmu...
    No ale to wszystko kosztuje... Teraz znajomy mówił że po pierwszej wizycie wyszli z paragonem za około 2 tyś... Ale druga strona medalu jest taka ze znam małżeństwo starające się przez 7 lat, po 1 in vitro, które właśnie u Wasilewskiego zaszło w ciążę w 5 cyklu starań
    Mam znajomych - 9 lat starań 3 nieudane próby ivf... i rok u Mrugacza w Bocianie i naturalna ciąża... Dziś malec ma już prawie 2 latka...

    Także wszystko zależny czego oczekujesz....

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2015, 16:36

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 15 lutego 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez prawie rok chodziłam do dr Szymańskiej - specjalizuje się w naprotechnologii (niestety skupiła się na mnie pomijając męża). Jednak w związku z bardzo słabymi wynikami nasienia męża i prawie 3 latami starań zmieniłam lekarza na dr Piotra Pierzyńskiego. Chodzę do niego od czerwca. Zajął się zarówno mną jak i mężem. Zakwalifikował nas także do ivf.
    Póki co jestem z niego bardzo zadowolona. Konkretny, kulturalny, zna się na tym, co robi. Zanim podejmie jakiekolwiek decyzje zleca diagnostykę.
    A większość procedury będziemy mieli w Kriobanku.

    Kava, ewik123 lubią tę wiadomość

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 16 lutego 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, narazie jeżdzę do Bociana. Juz jestem po laparoskopii. Tak jak pisałam na gorze dwie iui nieudane u poprzedniej pani dr. A teraz w bocianie po 3 inseminacji czekam na rezultat. Jak sie nie uda to pewnie spróbuje 4 raz. Jak dalej bedzie bez powodzenia to albo namowie mojego M na ivf ( choć jest nastawiony na NIE ) albo wybierzemy jeszcze jedna klinikę. Ehh.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ