X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polip(-y) a ciąża
Odpowiedz

Polip(-y) a ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marti2015 Koleżanka
    Postów: 55 13

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Z góry przepraszam jeśli dubluję temat, ale podobnego nie znalazłam.
    Zwracam się z prośbą o opinię tych z Was, którym udało się (lub też nie) zajść w ciążę po usunięciu polipów (szyjkowych, endometrialnych, innych). Od jakiegoś czasu szukam informacji na ten temat i okazuje się, że co lekarz to opinia. Jedni twierdzą, że owszem polipy blokują dojście plemników do komórki jajowej, uniemożliwiają zagnieżdżenie się zarodka, stwarzają niekorzystne warunki w miejscu ich występowania. Inni wręcz przeciwnie - polip nie ma wpływu na zapłodnienie.
    Dlatego zwracam się z prośbą do Was. Dajcie znać jak było u Was. Ku pokrzepieniu serc :) Będę wdzięczna za każdą opinię.
    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2016, 10:57

  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 1 lipca 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem 11 cykli po usunięciu polipów endometrialnych, jeszcze nie zaszłam :(

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ