X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polipowate endometrium
Odpowiedz

Polipowate endometrium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LILA_33 Autorytet
    Postów: 806 589

    Wysłany: 16 września 2022, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:) pisze z takim pytaniem, ostatnio miałam wykonywana histeroskopie, w badaniu hp wykazano polipowate fragmenty endometrium w fazie proliferacji. Czy ktoś miał może podobny problem ? Czy polipowate endometrium można jakoś leczyć? Czy to bardzo utrudnią implantacje?

    age.png

    Od 2020 r. Starania o pierwsze👶
    09/2020 💔

    Maj 2022 - pierwsza IUI ...❌
    Czerwiec 2022 - druga IUI...❌
    09/2022 - histeroskopia - usunięcie polipa

    09/2023 nasze największe szczescie jest już na świecie 💖
  • samantka Przyjaciółka
    Postów: 92 182

    Wysłany: 6 stycznia 2023, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILA_33 wrote:
    Cześć:) pisze z takim pytaniem, ostatnio miałam wykonywana histeroskopie, w badaniu hp wykazano polipowate fragmenty endometrium w fazie proliferacji. Czy ktoś miał może podobny problem ? Czy polipowate endometrium można jakoś leczyć? Czy to bardzo utrudnią implantacje?
    Czy mogę prosić o wiadomość na priv?

  • Ananasowa Autorytet
    Postów: 626 307

    Wysłany: 24 stycznia 2023, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILA_33 wrote:
    Cześć:) pisze z takim pytaniem, ostatnio miałam wykonywana histeroskopie, w badaniu hp wykazano polipowate fragmenty endometrium w fazie proliferacji. Czy ktoś miał może podobny problem ? Czy polipowate endometrium można jakoś leczyć? Czy to bardzo utrudnią implantacje?
    Czy lekarze coś na to zlecili ?

    Ona :
    30 lat
    Endometrioza i adenomioza
    Brak lewego jajowodu
    Prawy jajnik nie pracuje
    FSH 30 😱
    On :
    30 lat
    Azospermia
    Żylaki powrózka nasiennego
    Decyzja o AZ!

    25.10.2022r. AZ - invimed Katowice
    Beta : 2,30 💔😭
    29.11.2022r. biopsja endometrium z wycinkiem CD 138 - drobne fragmenty cewek gruczołowych i ropne nacieki zapalne. Materiał nie pozwala na oznaczenie markerów.
    15.12.2022r histeroskopia operacyjna - polipowate fragmenty endometrium w fazie poliferacji.
    Leczenie :
    unidox 10 dni
    Tarivid 14 dni
    Provag / dicoflor 6
    30.12.2022r. 1 zastrzyk diphlerine
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ