Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 2 lipca 2025, 04:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka dzisiaj jestem myślami z Tobą ✊🙂

    Emfanka, Maja93 lubią tę wiadomość

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 2 lipca 2025, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    Dziewczyny od doc Paśnika mogę z któraś na priv ? Coś mi się stało z pocztą i nie wiem czy mam dobry adres do korespondencji bym chciała sprawdzić muszę się z nim skonsultować co do dalszych zaleceń.

    Jasne napisz

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Emfanka Autorytet
    Postów: 431 740

    Wysłany: 2 lipca 2025, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    Emfanka dzisiaj jestem myślami z Tobą ✊🙂


    Dziękuję, ale mam w sobie taki dziwny spokój jakbym czuła ze już po… jakoś czuję, że jest źle

    🙍‍♂️88' 🙍‍♀️89'. 🐶😸😸

    06.2022 💉 IVF krótki protokół
    2 zarodki - oba nieprawidłowe ❌

    08.2022 💉 IVF krótki protokół
    4 zarodki - 1 prawidłowy

    Biopsje endometrium - wykryte zapalenie - leczenie wlewami/antybiotykami

    04.2023 transfer nieudany 💔
    08.2023💔 naturals - poronienie samoistne w 4 tyg
    03.2024 💔 naturals - ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty

    Zmiana kliniki

    01.2025 💉 IVF krótki protokół
    5 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️

    03.2025 laparoskopia zwiadowcza
    usunięcie lewego jajowodu z powodu wodniaka/koagulacja zalążków endometrium otrzewnego/usunięcie zrostów
    ❄️ 5.1.1 transfer 9.06
    beta 9 dpt - 87,1 beta 11 dpt - 320 beta 14 dpt - 1168 (dla kliniki), beta 15 dpt - 1725, beta 16dpt - 3350
    ✅ 02.07 mamy serduszko
    ✅ 18.07 - USG kontrolne CRL 1,8 cm ❤️
    ✅ 31.07 - SANCO prawidłowe - będzie 🩵
    ✅ wszystkie prenatalne prawidłowe
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 2 lipca 2025, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Jasne napisz


    Priv chociaż już mam namiar ale jeszcze chce o coś dopytać.

    Patisonek 25 lubi tę wiadomość

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 2 lipca 2025, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka wrote:
    Dziękuję, ale mam w sobie taki dziwny spokój jakbym czuła ze już po… jakoś czuję, że jest źle

    ♥️

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • ewelina_30 Autorytet
    Postów: 551 461

    Wysłany: 2 lipca 2025, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka 😘🍀✊

    Trzymajcie się w te upały dzisiaj od rana zaczynam maraton wizyt kardiolog itd jest tak gorąco 🥵🥵

    Dodatnie ANA RO, LA kapilaroskopia , zespół Sjögrena. Od 10 lat objaw Raynauda ( naprzemiennie Amlopin ,Lacipil ,Agapurin SR ,viagra )
    Plaquenil 400 mg - 3 miesiące
    Plaquenil 200mg ,acard ,clexana ,medargin (zamiast amlopin) ,sztuczne łzy.
    12.05 .2025 transfer ❄️
    16.05.2025 4dpt bhcg 14 progesteron 35
    19.05.2025 7dpt bhcg 50
    22 .05.2025 10dpt bhcg 173 kolejna bhcg 625
    Badanie wolnego DNA płodowego wszystko ok dziewczynka ♥️
    Metypred dawka podtrzymująca ,plaquenil ,clexana ,lacipil 2mg 3x1 ,trandate 4x300mg,isoptin ,insulina po porodzie wlew z immunoglobulin .

    28.07.2025 wizyta podgląd bobaska ✅
    1.08.2025 reumatolog ✅
    Od 16tc do 24 tc echo serca pierwsze echo 13.08.2025 ✅( co tydzień)
    16.09.2025 drugie badanie prenatalne ✅
    29.12.2025 przyjęcie do szpitala
    7.01.2026 CC Marcelinka 37+0 3050 g ❤️
  • Maja93 Przyjaciółka
    Postów: 74 69

    Wysłany: 2 lipca 2025, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina_30 wrote:
    Emfanka 😘🍀✊

    Trzymajcie się w te upały dzisiaj od rana zaczynam maraton wizyt kardiolog itd jest tak gorąco 🥵🥵

    W szpitalu mały wiatraczek ratuje dosłownie od roztopienia więc WARTO w 100% .

  • Emfanka Autorytet
    Postów: 431 740

    Wysłany: 2 lipca 2025, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mamy w USG serduszko 😍

    Aż sie popłakałam na fotelu…

    Za tydzień jeszcze kontrola i to na razie zachowawczy optymizm…

    agatkaagatka, Dziewczynka, Biobio3, Patisonek 25, OlgaW, ewelina_30, Dotipik, Bezova, Mama_Hani, Słońce lubią tę wiadomość

    🙍‍♂️88' 🙍‍♀️89'. 🐶😸😸

    06.2022 💉 IVF krótki protokół
    2 zarodki - oba nieprawidłowe ❌

    08.2022 💉 IVF krótki protokół
    4 zarodki - 1 prawidłowy

    Biopsje endometrium - wykryte zapalenie - leczenie wlewami/antybiotykami

    04.2023 transfer nieudany 💔
    08.2023💔 naturals - poronienie samoistne w 4 tyg
    03.2024 💔 naturals - ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty

    Zmiana kliniki

    01.2025 💉 IVF krótki protokół
    5 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️

    03.2025 laparoskopia zwiadowcza
    usunięcie lewego jajowodu z powodu wodniaka/koagulacja zalążków endometrium otrzewnego/usunięcie zrostów
    ❄️ 5.1.1 transfer 9.06
    beta 9 dpt - 87,1 beta 11 dpt - 320 beta 14 dpt - 1168 (dla kliniki), beta 15 dpt - 1725, beta 16dpt - 3350
    ✅ 02.07 mamy serduszko
    ✅ 18.07 - USG kontrolne CRL 1,8 cm ❤️
    ✅ 31.07 - SANCO prawidłowe - będzie 🩵
    ✅ wszystkie prenatalne prawidłowe
  • agatkaagatka Ekspertka
    Postów: 225 129

    Wysłany: 2 lipca 2025, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka wrote:
    Dziewczyny mamy w USG serduszko 😍

    Aż sie popłakałam na fotelu…

    Za tydzień jeszcze kontrola i to na razie zachowawczy optymizm…


    Od rana zaciskam kciuki z Zosią ♥️♥️ co do pesymizmu u mnie udało się pokonać na koniec ciąży aż miałam taki stan , że chciałam krzyczeć z radości docent Brązert się śmiał nikt nie widzi nikt nie słyszy były to już późne godziny na Ułańskiej mogę sobie krzyczeć 😂😂

    Emfanka, Dotipik lubią tę wiadomość

    Starania od 2018 roku .Poronienie 10 tc 💔,poronienie 18 tc 💔( zator i zawał łożyska) ,ciąża pozamaciczna -brak jajowodu ,wodniak - brak kolejnego jajowodu.
    2 x ivf
    FET❄️5.1.1.
    🌈 Urodziła się Zosia w 36 tc z wagą 2850 g 05.06.2025.
    2026 powrót do starań ⏳️
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 2 lipca 2025, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka wrote:
    Dziewczyny mamy w USG serduszko 😍

    Aż sie popłakałam na fotelu…

    Za tydzień jeszcze kontrola i to na razie zachowawczy optymizm…


    Pięknie 🥰 oby tak dalej

    Login, Dotipik, Emfanka, Mama_Hani lubią tę wiadomość

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Biobio3 Autorytet
    Postów: 321 296

    Wysłany: 2 lipca 2025, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam ciężko ćwiczyć silną wolę aby nie badać bhcg 🙈 u mnie dzisiaj też dobre wiadomości 11 dpt bhcg 201 .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2025, 13:45

    Emfanka, OlgaW, ewelina_30, Dotipik, Dziewczynka, Mama_Hani, Słońce lubią tę wiadomość

    2019 -32 tc synek 👼💔💔 (CC )
    Ivf 2 transfery ❌
    3 transfer 💙
    2025 -Sanco Pro🌈 chłopiec
    23.12.2025 trzecie badanie prenatalne 1700g
    26.02.2026🌈 Julian CC 3600 g 38+4
  • ewelina_30 Autorytet
    Postów: 551 461

    Wysłany: 2 lipca 2025, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka wrote:
    Dziewczyny mamy w USG serduszko 😍

    Aż sie popłakałam na fotelu…

    Za tydzień jeszcze kontrola i to na razie zachowawczy optymizm…

    ♥️

    Dzisiaj podczas USG jamy brzusznej Pani radiolog podejrzała dzidzię ruszało się ♥️

    Dotipik, Emfanka lubią tę wiadomość

    Dodatnie ANA RO, LA kapilaroskopia , zespół Sjögrena. Od 10 lat objaw Raynauda ( naprzemiennie Amlopin ,Lacipil ,Agapurin SR ,viagra )
    Plaquenil 400 mg - 3 miesiące
    Plaquenil 200mg ,acard ,clexana ,medargin (zamiast amlopin) ,sztuczne łzy.
    12.05 .2025 transfer ❄️
    16.05.2025 4dpt bhcg 14 progesteron 35
    19.05.2025 7dpt bhcg 50
    22 .05.2025 10dpt bhcg 173 kolejna bhcg 625
    Badanie wolnego DNA płodowego wszystko ok dziewczynka ♥️
    Metypred dawka podtrzymująca ,plaquenil ,clexana ,lacipil 2mg 3x1 ,trandate 4x300mg,isoptin ,insulina po porodzie wlew z immunoglobulin .

    28.07.2025 wizyta podgląd bobaska ✅
    1.08.2025 reumatolog ✅
    Od 16tc do 24 tc echo serca pierwsze echo 13.08.2025 ✅( co tydzień)
    16.09.2025 drugie badanie prenatalne ✅
    29.12.2025 przyjęcie do szpitala
    7.01.2026 CC Marcelinka 37+0 3050 g ❤️
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 2 lipca 2025, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotipik wrote:
    Dziewczyny ale fajnie:) życzę Wam spokojnych ciąż:) ja jestem na etapie "wakacji" (choć łarze do pracy) i mini przygód kleszczowych.
    @Patisonek a Ty jak się czujesz? Jak przygotowywania do transferu?
    🍀🍇👍🐣🍀


    Kurcze u nas w ogrodzie są kleszcze pies przynosi wyciągamy ostatnio mąż po zrywaniu czereśni zostaje mi taras 🤷 ciężka sprawa

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Michasia🌸 Ekspertka
    Postów: 167 133

    Wysłany: 2 lipca 2025, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po cichu gratulacje i dalej kciuki ✊

    ewelina _30 nie wiem czy to jakieś przeznaczenie zwolniło się miejsce do fizjoterapeutki którą polecałaś wyświetlił mi się termin akurat przeglądałam stronę zapisałam na piątek jestem ciekawa Pani Martyny plus Przeźmierowo z Kiekrza mam blisko.Zobaczę czy to będzie ta jeszcze mam wizytę za trzy tygodnie do innej .

    Emfanka, ewelina_30 lubią tę wiadomość

    Ona39 lat .On 40 lat
    endometrium główny problem pomogły wlewy z osocza.
    3 x ivf 3 transfer udany 🙂
  • Mama_Hani Autorytet
    Postów: 387 272

    Wysłany: 2 lipca 2025, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotipik wrote:
    Dziewczyny ale fajnie:) życzę Wam spokojnych ciąż:) ja jestem na etapie "wakacji" (choć łarze do pracy) i mini przygód kleszczowych.
    @Patisonek a Ty jak się czujesz? Jak przygotowywania do transferu?
    🍀🍇👍🐣🍀

    Udanych "wakacji " 🙂 kilka dni temu wróciliśmy trzeba się pozbierać z lenistwa i czas wracać do działań staraniowych 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2025, 18:28

    ewelina_30 lubi tę wiadomość

    Hania🧑 6 lat ivf
    14.10.2025 7+3 jest ♥️
    18.11.2025 pierwsze badanie prenatalne test panorama 💙 Staś
    Zostały ❄️❄️
    Maj 2026 CC Staś
    2027 powrót po ostatnie zarodki⏳️

    Zawsze jest miejsce na cud 🌺
  • Bezova Ekspertka
    Postów: 226 146

    Wysłany: 2 lipca 2025, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje! Wasze wiadomości dają nadzieję

    Emfanka, ewelina_30 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • ewelina_30 Autorytet
    Postów: 551 461

    Wysłany: 3 lipca 2025, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    Kurcze u nas w ogrodzie są kleszcze pies przynosi wyciągamy ostatnio mąż po zrywaniu czereśni zostaje mi taras 🤷 ciężka sprawa

    Koleżanka miała boreliozę końcówka 2 trymestru ja szczęście można to leczyć najgorzej pierwszy trymestr grupa antybiotyków zakazana sama uważam używam olejków

    Dodatnie ANA RO, LA kapilaroskopia , zespół Sjögrena. Od 10 lat objaw Raynauda ( naprzemiennie Amlopin ,Lacipil ,Agapurin SR ,viagra )
    Plaquenil 400 mg - 3 miesiące
    Plaquenil 200mg ,acard ,clexana ,medargin (zamiast amlopin) ,sztuczne łzy.
    12.05 .2025 transfer ❄️
    16.05.2025 4dpt bhcg 14 progesteron 35
    19.05.2025 7dpt bhcg 50
    22 .05.2025 10dpt bhcg 173 kolejna bhcg 625
    Badanie wolnego DNA płodowego wszystko ok dziewczynka ♥️
    Metypred dawka podtrzymująca ,plaquenil ,clexana ,lacipil 2mg 3x1 ,trandate 4x300mg,isoptin ,insulina po porodzie wlew z immunoglobulin .

    28.07.2025 wizyta podgląd bobaska ✅
    1.08.2025 reumatolog ✅
    Od 16tc do 24 tc echo serca pierwsze echo 13.08.2025 ✅( co tydzień)
    16.09.2025 drugie badanie prenatalne ✅
    29.12.2025 przyjęcie do szpitala
    7.01.2026 CC Marcelinka 37+0 3050 g ❤️
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 3 lipca 2025, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotipik wrote:
    Dziewczyny ale fajnie:) życzę Wam spokojnych ciąż:) ja jestem na etapie "wakacji" (choć łarze do pracy) i mini przygód kleszczowych.
    @Patisonek a Ty jak się czujesz? Jak przygotowywania do transferu?
    🍀🍇👍🐣🍀

    Dziękuję że pytasz ja mam odstawione wszystkie leki które miały mnie przygotować do cyklu sztucznego, dziś mam wizytę więc dowiem się co dalej, czuję sie juz dobrze ale po tych lekach było ciężko funkcjonować.

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Biobio3 Autorytet
    Postów: 321 296

    Wysłany: 3 lipca 2025, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Dziękuję że pytasz ja mam odstawione wszystkie leki które miały mnie przygotować do cyklu sztucznego, dziś mam wizytę więc dowiem się co dalej, czuję sie juz dobrze ale po tych lekach było ciężko funkcjonować.


    Trzymam kciuki ✊

    Swoją drogą może będziesz tolerowała estrofem w formie dopochwowej i lanzeto jako aerozol nie wiem kto teraz będzie zastępował doc B u mnie dopochwowo było lepiej minus jeszcze progesteron i dużo wkładania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2025, 07:44

    2019 -32 tc synek 👼💔💔 (CC )
    Ivf 2 transfery ❌
    3 transfer 💙
    2025 -Sanco Pro🌈 chłopiec
    23.12.2025 trzecie badanie prenatalne 1700g
    26.02.2026🌈 Julian CC 3600 g 38+4
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 3 lipca 2025, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biobio3 wrote:
    Trzymam kciuki ✊

    Swoją drogą może będziesz tolerowała estrofem w formie dopochwowej i lanzeto jako aerozol nie wiem kto teraz będzie zastępował doc B u mnie dopochwowo było lepiej minus jeszcze progesteron i dużo wkładania

    Ciężko powiedzieć czy będzie kontynuowany cykl jakoś czy dopiero od kolejnego cyklu zacznę znowu. Nie mam pojęcia kto zastąpi doc

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
‹‹ 188 189 190 191 192 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ