X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną pomóżcie zinterpretować wyniki krwi...
Odpowiedz

pomóżcie zinterpretować wyniki krwi...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś w 24dc, 8dpo robiłam bete, prolaktynę i progesteron. Wiem że beta za wcześnie więc wynik <5 mnie nie zdziwił. Progesteron mam 23,92, więc wg norm lab ok na fl albo I trymestr. Ale prolaktynę mam 39,69!!! To chyba za dużo??? Wg lab norma dla kobiety nieciężarnej jest dużo niższa (2,8-29,2), a dla ciężarnej 9,7-208,5... i nie wiem co myśleć... chyba najlepiej będzie poczekać i powtórzyć betę po świętach... a jeśli ciąży nie będzie, to z wynikami do lekarza od razu czy po @ powtórzyć prolaktynę??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysoka prolaktyna!!! Iść do lekarza. Sama ci nie spadnie tak nagle..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) wizyte mam 29.12 więc mam nadzieję że gin coś pomoże :)

  • Marta8880 Ekspertka
    Postów: 241 182

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja radzę powtórzyć :) ja z takim wynikiem pobiegłam do lekarza a ten na spokojnie kazał powtórzyć. Ja za pierwszym razem też miałam 29 a przy drugim badaniu 20. Pani która pobierała mi krew powiedziała że badanie robi się na czczo, min. 2 godziny po obudzeniu, dzień przed bez serdszkowania ani żadnych pieszczot i oczywiście bez stresu :)

    3jgx3e3kfxdd9uap.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 grudnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie doczytałam ;) bez stresu będzie ciężko bo ja się piekielnie boję krew pobierać ;) idę w niedzielę na bete to przy okazji i to zrobie :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ