X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Poradnia Leczenia Niepłodności Karowa
Odpowiedz

Poradnia Leczenia Niepłodności Karowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • celina550 Autorytet
    Postów: 5239 6562

    Wysłany: 14 sierpnia 2021, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć 👋

    Czy ktoś miał do czynienia z Poradnią Leczenia Niepłodności na NFZ w Szpitalu na Karowej?

    Szukam wszelkich informacji na temat czasu oczekiwania na wizytę, wykonywanej diagnostyki (w szczególności męskiej) i czasu oczekiwania na zlecone badania.

    Czy do tej poradni trzeba mieć skierowanie? Jest w klinice endokrynologii, więc czy i ja i mój partner musimy mieć skierowanie od lekarza POZ czy wystarczy się zapisać?

    Będę oczywiście sama zdobywała informacje na ten temat i się nimi dzieliła, ale może ktoś powie coś wcześniej, żeby było wiadomo, co się z czym je 😉

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    "wszystko to, co mam, wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja"

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔

    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

    listopad 2022 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
  • MayMasza Autorytet
    Postów: 2061 1464

    Wysłany: 15 sierpnia 2021, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    celina550 wrote:
    Cześć 👋

    Czy ktoś miał do czynienia z Poradnią Leczenia Niepłodności na NFZ w Szpitalu na Karowej?

    Szukam wszelkich informacji na temat czasu oczekiwania na wizytę, wykonywanej diagnostyki (w szczególności męskiej) i czasu oczekiwania na zlecone badania.

    Czy do tej poradni trzeba mieć skierowanie? Jest w klinice endokrynologii, więc czy i ja i mój partner musimy mieć skierowanie od lekarza POZ czy wystarczy się zapisać?

    Będę oczywiście sama zdobywała informacje na ten temat i się nimi dzieliła, ale może ktoś powie coś wcześniej, żeby było wiadomo, co się z czym je 😉
    Hej. Z tego co wiem, najlepiej by było gdybyś zgłosiła się do lekarza, który tam pracuje, np dr Wrona. Jeśli lekarz Cię tam 'wkreci' jest dużo łatwiej. Oczekiwanie na termin 'z zewnątrz' bywa niestety bardzo długi podobno. Na recepcji pracuje bardzo miła kobieta, udzieli Ci wszelkich informacji. Czasem nawet pozwala zostawić nr telefonu i dzwoni jak coś się zwolni

    8USFp2.png
    Witamina D -> 78
    HSG 2019 -> drożne
    AMH 1,91

    badanie nasienia 2019 vs 2021
    morfologia 4% -> 3% ❌
    Koncentracja 46,05 mln/ml (norma >15) ->111,50 Miliony / ml mln/ml ✅
    Całkowita liczba 115,13 mln (norma >39M/Próba) -> 490,60 M/Próba ✅
    Ruch postępowy 55% (norma >32%) -> 50,23 % ✅(zmalało ❌)
    Ruchome 58,14 %(2021) ✅
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2021, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W marcu dzwonilam do poradni umowic się na pierwszą wizyte i dostałam termin na maj do dr Grymowicz. Nie chcą żadnego skierowania :) Ja ostatecznie z wizyty zrezygnowalam, wiec nie wiem jak wyglada tam diagnostyka.

  • celina550 Autorytet
    Postów: 5239 6562

    Wysłany: 15 sierpnia 2021, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch2 wrote:
    W marcu dzwonilam do poradni umowic się na pierwszą wizyte i dostałam termin na maj do dr Grymowicz. Nie chcą żadnego skierowania :) Ja ostatecznie z wizyty zrezygnowalam, wiec nie wiem jak wyglada tam diagnostyka.

    Będę do niej szla z wynikami, więc postaram się wszystkiego dowiedzieć, ona jest kierownikiem tej poradni.

    Natomiast najbardziej się boje, że na przykładowo wizytę u androloga będziemy czekać sto lat, potem na badania sto lat 😔 myślałam ze jest tu ktoś, kto się tam leczył i wie mniej więcej ile się czeka.

    Najwyżej zrobimy prywatnie, wiadomo, ale skoro można skorzystać z NFZu, to spróbujemy 😉

    👰🏻‍M&M🤵🏻

    "wszystko to, co mam, wszystko to, co mam, to ta nadzieja, że życie mnie poskleja"

    06.22 ciąża biochemiczna (4+5) 💔
    07.22 usunięcie jajowodu z ciążą pozamaciczną (6+5) 💔

    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

    listopad 2022 - start procedury, długi protokół 🍍
    ❄️4AA z 5 doby i ❄️4BA z 6 doby

    19.01.23 🤰🏻 - ET 3dniowca - ❌
    24.02.23 🤰🏻 - FET ❄️4AA + naturalny cud 🍀

    19.10.23 - nasze cuda świata- 2730 misi ❤️ i 2080 małego 💙

    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ