X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Poskręcane ale drożne oba jajowody
Odpowiedz

Poskręcane ale drożne oba jajowody

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebralam dzis wynik HSG i w opisie lekarz stwierdzil, ze oba jajowody sa poskrecane i drozne. Czy ktoras z Was dziewczyny zaszla w ciaze z poskrecanymi naturalnie?

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podtrzymuje pytanie, co prawda ja nie mam poskrecanych ale mam jeden jajowod o przebiegu paciorkowatym, na hsg powoli i leniwie przechodzil plyn.
    Lekarz powiedzial, że nie mam szans z takim jajowodem zaciazyc.
    Jestem ciekawa czy komus w podobnych przypadkach sie udalo.

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 6 lutego 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka też ma poskręcane jajowody, drożne,ale mocno poskręcane. Próbowali stymulacji, ale w konsekwencji gin im powiedział,że plemnik i owszem może dostać się do komórki, ale komórka do macicy raczej nie. Pozostaje im tylko in vitro.

    Joannanml lubi tę wiadomość

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Asia87 za info, mi podobnie lekarz powiedzial, że komorka przez taki jajowod raczej nie dotrze do macicy i tez wspominal in vitro.
    Ciekawe czy u kogos nastapil cud i sie udalo :)

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha, no to chyba nastąpił cud ;) koleżanka o której Wam pisałam, zaszła, co prawda po clo ale naturalnie. W zasadzie odpuścili już zupełnie, bo byli na wizycie w klinice, mięli się przygotować do ivf, badania itd, a tu prosze, niespodzianka. Nie byla jeszcze na usg, więc mam nadzieje,że zarodek dotarł do macicy i tam się rozwija, że nie będzie to żadna ciąża pozamaciczna.
    Także jednak sie da.

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 21 marca 2017, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    haha, no to chyba nastąpił cud ;) koleżanka o której Wam pisałam, zaszła, co prawda po clo ale naturalnie. W zasadzie odpuścili już zupełnie, bo byli na wizycie w klinice, mięli się przygotować do ivf, badania itd, a tu prosze, niespodzianka. Nie byla jeszcze na usg, więc mam nadzieje,że zarodek dotarł do macicy i tam się rozwija, że nie będzie to żadna ciąża pozamaciczna.
    Także jednak sie da.

    takie informacje podtrzymują na duchu :)

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 2 września 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżę troszkę wątek bo mam ten sam problem. Jajowody super drożne, płyn przeleciał bardzo szybko ale jajowody są długie i poskręcane do tego plemniki szybkie ale jest ich trochę mało (lekko poniżej normy). Widzę że autorce tematu się udalo ;). Może jest więcej takich pokrzepiających informacji? Staramy się lekko ponad dwa lata bez skutku :)

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ