X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Późna implantacja?
Odpowiedz

Późna implantacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 5 lipca 2022, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greeny wrote:
    Hej! Jestem nowa, więc na początku się przywitam! W poniedziałek tydzień temu (27.06) podeszłam do criotransferu. Po trzech dniach miałam weryfikację, oczywiście beta 0, ale to było chyba oczywiste. Wczoraj (4.07) nie wytrzymałam i zrobiłam test, taki z apteki - II kreski. Jedna blada, ale jednak była. No i moja radość trwała do dziś. Dostałam @ (ból brzucha jak na @ właśnie) lub czym się łudzę krwawienia związanego z implementacją. Ale właśnie, skoro miałam podaną 5 dniowa blastocyste i test był pozytywny to już musiała się zaimplementować w weekend, prawda? Więc tak późne krwawienie to raczej moja złudna nadzieja? Wizyta w lekarza dopiero w piątek. Jak myślicie jest sens zrobić przed piątkiem test/krew?

    Tak naprawdę nic nie wiadomo. Mówisz że masz plamienia i bol miesiączkowy. U mnie implantacja była w 4,5dpt i właśnie bol jak na miesiączkę którego nie ogarniały leki. Zrób sobie betę w czwartek. Będzie wiadomo. Aaa i to jest implantacja a nie implementacja. Implementacja to wdrażanie czegoś nowego ;-)

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 5 lipca 2022, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Greeny wrote:
    Haha no tak, masz rację. Chociaż to właściwie wdrażanie czegoś nowego jest, jakby się tak lepiej przyjrzeć 😆😉😉

    No właśnie miałaś 4/5 dzień. U mnie teraz jest 8 dzień po:(. W piątek miałam pójść na wizytę i przed wizytą zrobić badania na progesteron, estradiol i betę. Ale może rzeczywiście zrobię w czwartek. Póki co biorę no spe i sprawdzam jak bardzo krwawię. Głupie to, bo wiem. Ale nie mogę myśleć o niczym innym.

    Spokojnie to nie tylko Twój błąd:-)
    Ale mocno krwawisz??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2022, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Spokojnie to nie tylko Twój błąd:-)
    Ale mocno krwawisz??

    Póki co średnio. Krew pojawiła się na aplikatorze od luteiny i później na wkładce. Ale ból typowo @.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ