Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

PREGNYL

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Soniatojatoja Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 27 marca 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Pytanie z czytaj ciekawości. Czy po wstrzyknięciu pregnylu HTG na następny dzien jest wyższe? Po jakim czasie zaczyna działać PREGNYL i HTG sie podwyzsza?

    Sonia
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 29 marca 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlaczego zakładasz tyle wątków na ten sam temat???

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/pregnyl-kto-stosowal,45,346.html

    Wejdź i poczytaj ... dowiesz się wszystkiego !!

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 29 marca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym bardziej, że już Ci dziewczyny odpisaly...
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/pomocy,9931.html

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ