SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Kwas foliowy to nie wszystko:
Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Dlaczego pierwsze 90 dni przed poczęciem
ma kluczowe znaczenie?
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH   

Pod choinkę polecamy Ci produkt dedykowany etapowi planowania ciąży
SPRAWDŹ
SUPLEMENT DIETY

   NOWY ROK - NOWY PLAN NA ŚWIADOMĄ CIĄŻĘ   

Postaw na dopasowaną formułę i dawkę folianów.
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PREGNYL - objawy, II kreseczki
Odpowiedz

PREGNYL - objawy, II kreseczki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • trigeria Przyjaciółka
    Postów: 99 65

    Wysłany: 11 września 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! :))

    Kto stosował zastrzyk Pregnyl? Jakie miałyście objawy a może ich brak?
    Komu się udało i w jakim czasie?

    To mój 1 cykl z pregnylem. W 16 dc - pęcherzyk 19.99, podany pregnyl. W 18 dc pojechałam na usg - pęcherzyk pękł ( mogło być to wcześniej). Dzisiaj 8 dzień od podania zastrzyku. Moje jedyne objawy to lekkie kłucie jakby ciągnięcie w jajniku tam gdzie jest pęcherzyk. Samej owulacji nie poczułam.

    xyz
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 14 września 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej ja jestem w trakcie 4 cyklu z pregnylem samą owulację czuje po zastrzyku , dzisiaj 7 dzień po podaniu i jak zawsze czuje delikatne kłucie ,pamiętaj że po zastrzyku trzeba odzczekać 14 dni nie ma co wcześniej testować bo może zafałszować wynik.

    age.png
  • elinkagd Autorytet
    Postów: 1912 1536

    Wysłany: 15 września 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam monitoring 11 dc i wówczas pęcherzyk miał 25 mm, dostałam zastrzyk Ovitrelle, po zastrzyku nie czułam niczego natomiast teraz po od kilku dni (dziś 21 dc) czuje lekki ból w podbrzuszu i mam wrażenie że podbrzusze jest twarde. testować mam wg lekarza 27 dc. jak zawsze przed @czułam jajniki ból jajników to teraz własnie te podbrzusze a jajników w ogóle nie czuje

    d53de7841f.png

    7f0b268dce.png

    III. 2016r - początek starań
    VI.2017r. - Gameta Gdynia
    Jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna
    08.01.2018 - cb :(
    09-12.2018 3podejscia IUI :(
    04.2019 - start IVF długi protokół - nieudany
    17.07.2019 - start IVF krótki protokół
    29.07.2019 - PUNKCJA, mamy 4❄️ blastki
    VII. 2019 - VI. 2020 4 transfery - 1 cb
    V-VII. 2021 - 2 podejście do IVF - 6 mrozaczkow (3x4.1.1, 1x4.1.2, 1x3.1.1, 1x3.2.2)
    14.02.2022 -5 FET-10dpt-262,5 U/I, 12 dpt-603 U/I, 16 dpt-3162,9 U/I, 22 dpt-24847,9 U/I, 26dpt-55594,4 U/I
    22.03.2022 jest ❤️ CRL 1,63cm
    11.04.2922 CRL 4,2cm
    23.06.2022 USG połówkowe - wszystko ok - chłopiec 452gr.
  • Koralinka Znajoma
    Postów: 17 5

    Wysłany: 17 września 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja dostalam pregnyl przy pecherzyku 24 mm. Nie czulam nic :) ani momentu owulacji,ani objawow "ciazowych",jak to sie czasem zdarza. Bylam pewna,ze pecherzyk nie pekl i mam torbiel,bo w kilka dni po pregnylu zaczal mnie ciagnac jajnik,ale inaczej niz zwykle. A poniewaz bylam juz bardzo zrezygnowana,jesli chodzi o nasze starania,spokojnie bralam luteine i czekalam na wizyte. Caly czas w glowie mialam ta torbiel. 12 dni po pregnylu zrobilam test ciazowy,ktory pokazal leciusienka druga kreske. Bylam pewna,ze to pozostalosci pregnylu (bralam dawke 10 000),tym bardziej,ze nie mialam kompletnie zadnych objawow.
    Za kilka dni ponownie zrobilam test i kreska byla juz duzo ciemniejsza. W dniu,w ktorym mialam dostac okres,bolal mnie brzuch tak,jakbym miala go dostac,wiec zaaplikowalam sobie podpaske i czekalam :)
    Bol minal nastepnego dnia,a tydzien pozniej na usg zobaczylam czarna kropke w macicy...
    Ktora to kropka wlasnie szaleje w brzuchu :)

  • trigeria Przyjaciółka
    Postów: 99 65

    Wysłany: 18 września 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli dostałam zastrzyk 16dc wieczorem to kiedy testować?

    xyz
  • Nafalka Koleżanka
    Postów: 57 3

    Wysłany: 18 września 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Ja teraz bedę miała drugi cykl z pregnylem. Wczesniej brałam CLO, ale miałam coraz mniej pecherzyków. Teraz letrozole i w środe ide na USG. Mam nadzieje ze pęcherzyk urośnie.

    PCOS
    Insulinoodporność
    jajowody drożne
    AMH - 18,32 ng/ml

    Letrozole, Glucophage, Luteina
  • Nafalka Koleżanka
    Postów: 57 3

    Wysłany: 18 września 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trigeria wrote:
    Jeśli dostałam zastrzyk 16dc wieczorem to kiedy testować?


    Najlepiej 14 dni po zastrzyku.

    PCOS
    Insulinoodporność
    jajowody drożne
    AMH - 18,32 ng/ml

    Letrozole, Glucophage, Luteina
  • trigeria Przyjaciółka
    Postów: 99 65

    Wysłany: 18 września 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam w 13dpo niestety negatywny.

    xyz
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ