X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Primolut nor leczenie endometriozy
Odpowiedz

Primolut nor leczenie endometriozy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • NatiN Przyjaciółka
    Postów: 91 29

    Wysłany: 7 listopada 2021, 02:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, właśnie zaczynam drugi raz terapię endometriozy . Ginekolog wprowadza mnie w sztuczne menopauze , mam brać przez 2 msc primolut nor, 3 tabletki dziennie. Muszę pozbyc się plemienia które pojawia mi się kilka dni po owulacji i trwa aż do miesiączki.

    Czy któraś brała już primolut nor i czy były u Was efekty? Czy oprócz samych leków robiłyście coś jeszcze żeby pozbyć się palmien

  • NatiN Przyjaciółka
    Postów: 91 29

    Wysłany: 8 listopada 2021, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam dziewczyn które również zmagają się z endo i plamieniami przed okresem , u mnie pojawia się zaraz po owulacji i trwa aż do pojawienia się miesiączki

    Czy u was udało się tego pozbyć i zajść w ciążę?

    Jeśli tak to dzięki jakiej terapii?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ