Forum Starając się z pomocą medyczną Progesteron- za niski?
Odpowiedz

Progesteron- za niski?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • madzikow Autorytet

Wysłany: 24 czerwca 2018, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endokrynolog mi dziś powiedział że po owulacji wynik progesteronu ma być dwucyfrowy, więc od 10 w górę. Widocznie coś jeszcze go u Ciebie blokuje. Być może trzeba czasu, ale miałaś robiony w tym cyklu monitoring? Jak długo bierzesz te leki?

Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • inka2707 Autorytet

Wysłany: 24 czerwca 2018, 19:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam w 6dpo i miałam 5,2. Lekarz powiedział, że to nie problem i jak zajdę w ciążę, to obstawią mnie lekami i będzie ok. Z tym, że już wtedy wiedzieliśmy, że na ciążę naturalną nie ma szans. 5 dni przed transferem zaczęłam brać duphaston i luteinę, a od dnia transferu prolutex w zastrzykach i się udało :)

Rocznik 83, starania od początku 2016 r., AMH 6,07
    2.05 - crio ,8 dpt 128,8;12 dpt 918,8 zostały 3 mrozaczki
    1usadf9hr9wk5u3g.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego