Forum Starając się z pomocą medyczną Progesteron- za niski?
Odpowiedz

Progesteron- za niski?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • madzikow Autorytet
  Postów: 816 286

  Wysłany: 24 czerwca 2018, 19:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Endokrynolog mi dziś powiedział że po owulacji wynik progesteronu ma być dwucyfrowy, więc od 10 w górę. Widocznie coś jeszcze go u Ciebie blokuje. Być może trzeba czasu, ale miałaś robiony w tym cyklu monitoring? Jak długo bierzesz te leki?

  Starania od połowy 2017, czynnik męski.
  AD Clinic/Angelius dr Cholewa
  PICSI krótki protokół
  Mamy ❄ na zimowisku
  Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
 • inka2707 Autorytet
  Postów: 1059 972

  Wysłany: 24 czerwca 2018, 19:27

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja robiłam w 6dpo i miałam 5,2. Lekarz powiedział, że to nie problem i jak zajdę w ciążę, to obstawią mnie lekami i będzie ok. Z tym, że już wtedy wiedzieliśmy, że na ciążę naturalną nie ma szans. 5 dni przed transferem zaczęłam brać duphaston i luteinę, a od dnia transferu prolutex w zastrzykach i się udało :)

  Rocznik 83, starania od początku 2016 r., AMH 6,07
  2.05 - crio ,8 dpt 128,8;12 dpt 918,8 zostały 3 mrozaczki
  1usadf9hr9wk5u3g.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego