X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Prolaktyna - PARLODEL
Odpowiedz

Prolaktyna - PARLODEL

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny! Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was miała przepisany na wysoką prolaktynę lek Parlodel? Jak się czułyście po tym leku? Czy szybko udało się zajść w ciążę? Jak oceniacie ten lek? Pozdrawiam

  • Czarnula88 Koleżanka
    Postów: 74 12

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Grudniowa25 :)

    Ja mam problemy z prolaktyną lecz od prawie 1,5 roku biorę Bromergon na jej obniżenie ( obecnie 1,5 tabl na noc). Czuje sie po nim fatalnie, jest skuteczny ale ma wieele skutków ubocznych niestety :(

    Niestety nie spotkałam sie z lekiem o nazwie parlodel.

    16.06 beta 672,29, 18.06 beta 1429,46
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedź Czarnula88 właśnie mało informacji jest o tym leku w internecie ja biorę go od miesiąca, czuję się po nim dobrze.

  • Czarnula88 Koleżanka
    Postów: 74 12

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grudniowa a drogi jest ten lek ??

    16.06 beta 672,29, 18.06 beta 1429,46
  • Pancia23 Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja płace za Parlodel 2,5mg 30 tabletek ok 60zł.. biorę 1/4 tabletki nie mam żadnych skutków ubocznych.. biorę już prawie pół roku..ale w ciążę nie zaszłam bo prolaktyna nie jest moim jedynym problemem..

    PCOS, Hashimoto, IO, Hiperprolaktynemia ;/
  • Czarnula88 Koleżanka
    Postów: 74 12

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo kurde to troche drogie bo ja biore 1,5 tabl bromka na noc wiec to opakowanie 30tbl szybko mi sie rozchodzi

    16.06 beta 672,29, 18.06 beta 1429,46
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ