Forum Starając się z pomocą medyczną Prolaktyna - PARLODEL
Odpowiedz

Prolaktyna - PARLODEL

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 grudnia 2015, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny! Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was miała przepisany na wysoką prolaktynę lek Parlodel? Jak się czułyście po tym leku? Czy szybko udało się zajść w ciążę? Jak oceniacie ten lek? Pozdrawiam

• Czarnula88 Koleżanka

Wysłany: 17 grudnia 2015, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Grudniowa25 :)

Ja mam problemy z prolaktyną lecz od prawie 1,5 roku biorę Bromergon na jej obniżenie ( obecnie 1,5 tabl na noc). Czuje sie po nim fatalnie, jest skuteczny ale ma wieele skutków ubocznych niestety :(

Niestety nie spotkałam sie z lekiem o nazwie parlodel.

16.06 beta 672,29, 18.06 beta 1429,46
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedź Czarnula88 właśnie mało informacji jest o tym leku w internecie ja biorę go od miesiąca, czuję się po nim dobrze.

• Czarnula88 Koleżanka

Wysłany: 21 grudnia 2015, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grudniowa a drogi jest ten lek ??

• Pancia23 Debiutantka

Wysłany: 7 stycznia 2016, 18:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja płace za Parlodel 2,5mg 30 tabletek ok 60zł.. biorę 1/4 tabletki nie mam żadnych skutków ubocznych.. biorę już prawie pół roku..ale w ciążę nie zaszłam bo prolaktyna nie jest moim jedynym problemem..

PCOS, Hashimoto, IO, Hiperprolaktynemia ;/
  • Czarnula88 Koleżanka

Wysłany: 9 stycznia 2016, 15:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo kurde to troche drogie bo ja biore 1,5 tabl bromka na noc wiec to opakowanie 30tbl szybko mi sie rozchodzi

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.