X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Proszę o interpretację badań :)
Odpowiedz

Proszę o interpretację badań :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 stycznia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak w temacie, proszę Was o pomoc w interpretacji wyników badań z 5dc,czekam jeszcze na wynik androstendionu, bo poprzednio był ponad normę

    Glukoza 4,46 norma 3,90-5,50 mmol/l
    FSH 8,27 mIU/ml
    LH 11,48 mIU/ml
    Insulina 4,0 norma 2,6-24,9
    Testosteron 40,08 norma 8,40-48,10 ng/dl
    Estradiol 29,52 f.pecherykow 12,50-166 pg/ml
    DHEA-SO4 340,80 norma dla wieku 25-34lat 98,8-340 ( mi wychodzi norma wieku 20-24lat a mam juz prawie 28lat)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 10 stycznia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki androstendionu z 5dc
    Niestety wynik się pogorszył (chociaż może jest to związane z tym, że poprzedni miałam robiony w 26dc?)

    Androstendion 5,33 norma 18-53lat 0,75-3,89 ng/ml

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ