X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną przechwytywanie jaka przez drozny jajowod
Odpowiedz

przechwytywanie jaka przez drozny jajowod

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy którejś z Was udało zajść się w ciaze podczas owulacji z jajnika przy tory jajowod jest niedrozny lub częściowo drozny? czy przechwytywanie jaja przez zdrowy jajowod zawsze ma miejsce czy po prostu czasem zdarza się tak? podchodzę do inseminacji ale pecherzyk mam z lewego jajnika ale wy jajowod częściowo drozny czyli tak jakby niedrozny. nue mogę nigdzie znaleźć informacji n ten temat.

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka miesiecy temu gdy miałam usg w Angli pielęgniarka poinformowała mnie, że owulacja będzie z lewego jajnika, to powiedziałam jej, że lewy jajowód mam niedrożny, a ona na to, ze nie szkodzi bo ten drugi wychwyci jajeczko. Jakoś nie chce mi się w to wirtzyć ale skoro w szpitalu tak twierdzą to może tak jest...

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez słyszałam o tym ze "zdrowy" jajowod moze wychwytywać jajeczko, mysle ze naprawde tak jest ( ja w tym miesiącu miałam usunięty lewy jajowod z powodu CP), skoro w szpitalu to potwierdzają to coś musi w tym być :) mi lekarz po usunięciu tez mówił ze jest to możliwe :)
    Trzymam za was kciuki dziewczyny:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ