X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Przeciwciała przeciw antygenom jajnika
Odpowiedz

Przeciwciała przeciw antygenom jajnika

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, wykryto u mnie przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej jajnika (AOA) na poziomie GRANICZNYM. Przekopałam spora część internetu na ten temat, ale niestety informacji jest tyle co na lekarstwo.
    Sytuacja wyglada u mnie tak ze wszystkie wyniki badań hormonalnych mam w normie (TSH, ok, FSH, PRL, prg, ft3, ft4 , anyTPO TETSOSTERON, homocysteina itd itd...) jedyne co wyszło mi jak na razie na nie do końca idealnym poziomie oprócz tych przeciwciał to wynik AMH - 6,2 co wg mojego lekarza moze świadczyć o PCOS , natomiast obraz kliniczny u mnie tego nie potwierdza i nie mam absolutnie żadnych objawów PCOS.
    W związku z powyższym, mimo im mam swoje własne owulacje lekarz zalecił stymulację CLO która stosuje od 2cs i na te przeciwciała mam robione WLEWY Z INTRALIPIDU.

    I właśnie o te wlewy chciałam zapytać. Czy jest tu ktoś kto rownież leczył przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej jajnika za pomocą wylewów z intralipidu? Czy przyniosło to komuś upragniona ciąże?

    Nie mam jeszcze dziecka, staramy sie od 16 cs i w między czasie mieliśmy jedno wczesne poronienie w 5tc 9cs temu.

    Mam nadzieje ze znajdzie sie tu ktoś z podobnym problemem i pomysłem na jego rozwiazanie. Pozdrawiam :*

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Marysia_30 Koleżanka
    Postów: 50 72

    Wysłany: 25 marca 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kuchcinka! Czy udało Ci się zajść w ciaze? U mnie też wykryli te przeciwciała i zastanawiam się czy jest z nimi szansa na ciaze.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ