X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Przeniesienie zarodka do innej kliniki
Odpowiedz

Przeniesienie zarodka do innej kliniki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mrs.Polka Znajoma
    Postów: 19 14

    Wysłany: 3 marca 2023, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoraś z was przenosiła zarodek do innej kliniki?? Orientuje się się jak to wygląda, jakie są koszty itd??

  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2369 1488

    Wysłany: 4 marca 2023, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przenosiłam w zeszłym roku i kosztowało mnie to chyba ok 2000. Musiałabym poszperać i wtedy Ci powiedzieć, ale nie wiem czy jest sens bo tak naprawdę to zależy od kliniki, miasta, rodzaju transportu.
    Nie każda klinika może zaproponować Ci własny transport a taki zewnętrzny może wyjść drożej. Ja za sam transport płaciłam ok 1000 (to był transport z kliniki i po rozeznaniu wychodził najtaniej).

    age.png

    Starania od 2014 , 1 ICSI maj 2018, 2 ICSI sierpień 2019, 3 ICSI kwiecień 2021
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200
    22 dpt- YS+,CRL 1,17 mm, FHR +
    7t6d- CRL 15mm, FHR 167/min
    9t0d- CRL 23,2 mm, FHR 169/min
    NIFTY- zdrowy chłopiec, wysokie ryzyko preeklampsji
    13.03.2023, g.13:20, Maciejek- 51 cm,2870 g szczęścia do kochania 🧡🧡🧡
  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 4 marca 2023, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również przenosiłam na terenie Krakowa. Możesz iść na priv to podpowiem.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ