X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Przerwa w stymulacji owulacji
Odpowiedz

Przerwa w stymulacji owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • docha Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 27 czerwca 2023, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, chciałabym się zapytać czy któraś miała swoją owulacje w przerwie od stymulowania lekami- w moim przypadku jest to Aromek. Mam za sobą 3 nieudane cykle, tzn ładne owulacje były ale ciazy brak. Dlatego jestem ciekawa czy któraś mimo braku stymulacji dostała swoją owulacje - ciężko przeboleć ze cykl pójdzie na straty.

  • Didika Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 30 czerwca 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jesteś stymulowana tylko Aromkiem? , bo ja Aromkiem razem z Clo. Obecnie nie wiadomo jak długo Clo nie będzie w sprzedaży i się zastanawiam czy jajeczko się pojawi na stymulacji tylko Aromkiem, bo moja ginekolog powiedziała mi że na samym Aromku nie da rady.

  • docha Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 lipca 2023, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didika wrote:
    Hej jesteś stymulowana tylko Aromkiem? , bo ja Aromkiem razem z Clo. Obecnie nie wiadomo jak długo Clo nie będzie w sprzedaży i się zastanawiam czy jajeczko się pojawi na stymulacji tylko Aromkiem, bo moja ginekolog powiedziała mi że na samym Aromku nie da rady.


    Tak, na samym Aromku, od razu jajniki zaczęły pracować a potem wspomagam się progesteronem. Owulacja zawsze jest ale niestety bez ciazy

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ