Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pytania i odpowiedzi
Odpowiedz

Pytania i odpowiedzi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nwilk Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 25 października 2022, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem na początku drogi a część z was ma większe doświadczenie. Dzielmy się zdobyta wiedzą. Ja na początku mam pytanie może trochę głupie ale nie daje mi to spokoju a nigdzie nie znalazłam na nie odpowiedzi. Czy spotkaliście się z klinika w której jest możliwość aby partnerka była z partnerem podczas oddawania nasienia a partner z partnerką podczas podowania i wybudzania z narkozy po punkcji?

    14.02.2024 punkcja mamy 9 zarodków 💪
    19.02.2024 transfer świeżego zarodka 5.1.1
    Beta:
    11 dpt-164
    14 dpt-415
    16 dpt- 1190
    8.03.2024 USG jest pęcherzyk 😁
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2308 1305

    Wysłany: 26 października 2022, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nwilk wrote:
    Hej dziewczyny. Jestem na początku drogi a część z was ma większe doświadczenie. Dzielmy się zdobyta wiedzą. Ja na początku mam pytanie może trochę głupie ale nie daje mi to spokoju a nigdzie nie znalazłam na nie odpowiedzi. Czy spotkaliście się z klinika w której jest możliwość aby partnerka była z partnerem podczas oddawania nasienia a partner z partnerką podczas podowania i wybudzania z narkozy po punkcji?

    Nie spotkałam się, ale leczę się w 1 klinice. Jeżeli chodzi o oddawanie nasienia to pewnie taka możliwość jest. Natomiast jak chodzi o punkcję wątpię. Może czekać na korytarzu (bo i tak sama po punkcji wracać nie możesz). Natomiast już na sali przed punkcja i po punkcja wątpię, bo są tam inne pacjentki (więc to niekomfortowe) i musi być sterylnie. I nie ma też tyle miejsca, aby się partner każdej dziewczyny pałętał pod nogami pielęgniarek. :) Także pomocny w tym momencie nie będzie :)

    nwilk lubi tę wiadomość

    💓 39+0

    age.png
  • MałaMiMi Ekspertka
    Postów: 389 67

    Wysłany: 26 października 2022, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nwilk wrote:
    Hej dziewczyny. Jestem na początku drogi a część z was ma większe doświadczenie. Dzielmy się zdobyta wiedzą. Ja na początku mam pytanie może trochę głupie ale nie daje mi to spokoju a nigdzie nie znalazłam na nie odpowiedzi. Czy spotkaliście się z klinika w której jest możliwość aby partnerka była z partnerem podczas oddawania nasienia a partner z partnerką podczas podowania i wybudzania z narkozy po punkcji?
    W angeliusie w Katowicach partnerka może być razem z partnerem podczas oddawania nasienia ;-) jeśli chodzi o czas po punkcji to nie wiem.

    nwilk lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 TOP gadżetów przydatnych w opiece nad noworodkiem

Produkty, które warto uwzględnić w wyprawce dla noworodka. Pomagają, wspierają i ułatwiają codzienne funkcjonowanie młodych rodziców. Sprawdź naszą listę 6 najbardziej przydatnych gadżetów! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ