X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Rezonans magnetyczny przysadki
Odpowiedz

Rezonans magnetyczny przysadki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, z powodu bardzo wysokiej prolaktyny, mój lekarz z kliniki leczenia niepłodności zalecił mi zrobienie rezonansu magnetycznego. Chciałabym spróbować za to nie płacić, ale nie wiem do kogo powinnam się udać? Kto wystawia docelowe skierowanie? Endokrynolog czy neurolog?

    Dzięki za pomoc!

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam od ginekologa ale czas oczekiwania na badanie nfz ponad pół roku :/

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • monijaaa Autorytet
    Postów: 595 145

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam skierowanie od gina. Na NFZ musiałabym czekać ok. roku. Zrobiłam prywatnie. Kosztowało mnie to ok 450zł z kontrastem.

    "Tylko nie martw się przez cały dzień.
    Wyznacz sobie na to godzinę, a potem ciesz się życiem"
    ks. Jan Kaczkowski
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Skontaktowałam się wczoraj z internistą z medicover, gdzie mam wykupiony abonament. Pokierowała mnie do neurologa - wizyta już jutro. Zobaczymy czy da skierowanie, czy mimo odprowadzanych składek będzie problem :)Jeśli nie, udam się do ginekologa na NFZ i zobaczymy co dalej.

    A jeszcze się zapytam. Jaki poziom prolaktyny miałyście, że skierowano Was na rezonans? Ja w sierpniu miałam 1500 uIU/ml, a kilka dni temu 1000.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2017, 13:33

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam 60 przy normie do 25. Na nfz się nie zdecydowalam, poczekalam 3 tygodnie i miałam rmi prywatnie za 450 z kontrastem, a do tego zrobili mi też w tej cenie rmi całej głowy bo im się coś nie podobało.

    M&M
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 1995 1197

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi skierowanie wypisywal endokrynolog.

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm
    12+5 tc CRL 71mm
    16+5 tc 198 g
    19+5 tc 370g
    20+6 tc 489g❤️
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara, jak masz abonament w Medicover, to zadzwoń do nich na infolinie i niech konsultant wskaże Tobie placówki, w których możesz zrobić nieodpłatnie rezonans. Ja tak zrobiłam (mam ubezp. w LUXMED) - badanie w prywatnej placówce, na termin czekałam kilka dni, świetna obsługa, wyniki szybko, bez skierowania, nieodpłatnie.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierowanie już dostałam, badanie za tydzień :) Pokierował mnie internista i jak się okazało - nie było problemu ze skierowaniem (bałam się, że mogą nie dać, bo już zdarzyło się, że lekarze uznali, że "po co" badanie b12 czy magnezu i wysyłali z kwitkiem). Nie wiem czy u mnie jest możliwość pójścia na badanie bez skierowania od lekarza.

    Dzięki dziewczyny za pomoc!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 17:03

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, że już załatwione :)
    Trzymam kciuki za dobre wyniki!

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ