X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Rozmrozenie 3-dniowych zarodków i trzymanie do 5 doby
Odpowiedz

Rozmrozenie 3-dniowych zarodków i trzymanie do 5 doby

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 29 grudnia 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Czy ktoś z Was miał może rozmrażanie 3-dniowych zarodków, trzymanie do 5 doby, transfer blastki i ciążę? Zastanawiam się nad tym czy lepiej transferowac zamrożone 3-dniowe czy 5-dniowe (o ile któryś dotrwa do 5 doby). Nie wiem czy takie rozmrażanie nie szkodzi zarodkom.

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja kiedyś transferowałam trzydniowe. Byłam dwa razy w ciąży ale poroniłam z mojej winy. Poza tym na jednej słomce miałam zamrożone dwa. Jeden mi podali A drugi próbowali hodować do 5 doby ale się nie udało. Córkę mam za świeżego transferu 2 dniowego zarodeczka🙂

    Mum2b lubi tę wiadomość

  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 30 grudnia 2019, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaP83 wrote:
    Hej, ja kiedyś transferowałam trzydniowe. Byłam dwa razy w ciąży ale poroniłam z mojej winy. Poza tym na jednej słomce miałam zamrożone dwa. Jeden mi podali A drugi próbowali hodować do 5 doby ale się nie udało. Córkę mam za świeżego transferu 2 dniowego zarodeczka🙂
    Dziekuje za odpowiedz! Czyli podali Ci jeden 3dniowy a drugi nie dotrwal do 5 doby? A z 3dniowego mialas ciążę wtedy?

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie. Miałam transfer na cyklu naturalnym. Dlatego miałam podany jeden bo w pierwszej ciąży miałam niewydolność szyjki. Lekarz nie chciał ryzykować z dwoma A i tak się nie udało. Blastka nie zawsze da ciążę. Poza tym jestem zdania że zarodek lepiej się rozwija w ciele kobiety niż w warunkach laboratoryjnych😉

  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 31 grudnia 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaP83 wrote:
    Dokładnie. Miałam transfer na cyklu naturalnym. Dlatego miałam podany jeden bo w pierwszej ciąży miałam niewydolność szyjki. Lekarz nie chciał ryzykować z dwoma A i tak się nie udało. Blastka nie zawsze da ciążę. Poza tym jestem zdania że zarodek lepiej się rozwija w ciele kobiety niż w warunkach laboratoryjnych😉
    No wlasnie tak mi lekarz powiedzial tylko sama nie wiem. Nie da sie zbadać jak ten sam zarodek zachowa sie w warunkach laboratoryjnych i w ciele kobiety w tej samej dobie. A jakby tak bylo jak mowi lekarz to wszystkie kliniki mrozilyby w 3 dobie

    Corka - 2018
    Syn - 2021
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ