X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Selektywne HSG w Lublinie - Ciąża?
Odpowiedz

Selektywne HSG w Lublinie - Ciąża?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karoleczka Przyjaciółka
    Postów: 61 38

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z powodu obustronnej niedrożności jajowodów (proksymalna) zostałam skierowana do Lublina na shsg. U mnie niepłodność pierwotna z czynnikiem jajowodowym. Pozostałe wyniki wzorcowe. Czy jest tu jakaś dziewczyna, której udało się zajść naturalnie w ciążę po tym zabiegu?

  • karoleczka Przyjaciółka
    Postów: 61 38

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

  • karoleczka Przyjaciółka
    Postów: 61 38

    Wysłany: 15 stycznia 2022, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

  • paulik1507 Przyjaciółka
    Postów: 123 28

    Wysłany: 21 stycznia 2022, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoleczka wrote:
    Z powodu obustronnej niedrożności jajowodów (proksymalna) zostałam skierowana do Lublina na shsg. U mnie niepłodność pierwotna z czynnikiem jajowodowym. Pozostałe wyniki wzorcowe. Czy jest tu jakaś dziewczyna, której udało się zajść naturalnie w ciążę po tym zabiegu?

    Moja koleżanka miała ten zabieg, oba jajowody udało się udrożnić. Teraz czeka czy się udało zajść w ciążę.

  • -karola12- Koleżanka
    Postów: 50 4

    Wysłany: 6 lutego 2022, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi udało się zająć w ciążę po tym zabiegu w Lublinie u dr Zycha. Co prawda dopiero po dwóch latach ale miałam oba niedrożne jajowody, które podczas zabiegu zostały udrożnione. Synek ma rok :)

  • Fiszys Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche po czasie ale postanowiłam że odpowiem może komuś się to przyda.
    Mi udało się zająć w ciążę po selektywnym hsg wykonywanym w Lublinie , w 3 cyklu od zabiegu. A później drugi raz około 1,5 roku po porodzie.
    Pozdrawiam

    Mały cud ❤️
    ckai9jcg9hxjjoq2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ