Odpowiedz

skok TSH

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 30 listopada 2014, 14:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej Dziewczyny,
  17 listopada miałam badany poziom TSh wynosił wtedy 2,59. Trochę za wysoki, dostałam euthyrox 25 na zbicie. Ale przed zaczęciem zażywania leku ginekolog kazał mi jeszcze raz powtórzyć badanie, by mieć wgląd na to jaki dokładnie poziom TSH był tuż przed rozpoczęciem leczenia. I mój wynik 28 listpada (po 11 dniach) to 5,00. APOTO i fT4 w normie.
  Zastanawiam się teraz czy ta dawka Euthyroxu mi starczy czy mam zapisać się do lekarza po mocniejszą.
  Skąd w ogóle taki skok?

 • zwei_kresken Autorytet
  Postów: 4338 5103

  Wysłany: 30 listopada 2014, 15:21

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  TSH skacze jesienią, skacze pod wpływem stresu, skacze, bo lubi.
  Endokrynolog pewnie lekko podniesie Ci dawkę.
  Warto następnym razem zbadać nie tylko TSH ale i FT3 i FT4, żeby sprawdzić, czy leki powodują też uzupełnienie T4 i T3 w organizmie, czy może dawka jest za mała. Nie można polegać tylko na TSH, bo sama widzisz, jakie jest zmienne.

  Feśka lubi tę wiadomość

  hashi, pcos, hiperinsulinemia, insulinooporność, trombofilia, 3 x biochemiczna
  pQUlp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego