X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Śląsk - laboratorium czynne w sobotę!
Odpowiedz

Śląsk - laboratorium czynne w sobotę!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Orchidea_ Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, halo, ŚLĄSK!! Jak w temacie.
    Gdzie na Śląsku jest możliwość zrobienia badania krwi (beta) w sobotę, co ważne - z gwarancją wydania wyniku w ten sam dzień?
    Nie szukam laboratorium gdzie działa tylko punkt pobrań w sobotę, a wynik w poniedziałek. Ja potrzebuje wynik w ten sam dzień.
    Ktoś pomoże?

  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laboratorium czynne 24h jest w Katowicach na Markiefki w Szpitalu bonifratow w Katowicach ale czy wynik będzie w ten sam dzień to musisz się dowiedzieć na miejscu.

    Orchidea_ lubi tę wiadomość

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • Kaaama892 Autorytet
    Postów: 1805 2111

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam nawet w niedzielę w Śląskich Laboratoriach w Mysłowicach - wynik w ten sam dzień (mówię o becie). Więc sobota na spokojnie też, w Będzinie też robiłam w sobotę i również wynik był (niedziela nieczynne).

    Orchidea_ lubi tę wiadomość

    Ja: 32 lat.
    Mąż :34 lat. Słabe nasienie.

    I IVF- marzec 2019,
    transfer: 30.03.19
    Beta 8dpt - 149.8
    Beta 10 dpt - 408. 3
    Beta 13 dpt - 972.4
    Beta 16 dpt - 2673.8 😍
    ❤️ 👧🏼A. 06.12.2019

    II IVF lipiec2023
    07.08-punkcja
    10.08-transfer 3dn
    7dpt - beta 12,3
    9dpt - beta 73,6
    11dpt- beta 177,2
  • Orchidea_ Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za pomoc :)

  • Frezja Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 lipca 2019, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam laboratorium w Gliwicach, przy ul. Dubois 16. Czynne również w sobotę, wyniki można odczytać przez internet.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ