X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Sprzedam Evra i Duphaston
Odpowiedz

Sprzedam Evra i Duphaston

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bohemian Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 22 listopada 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do odsprzedania 5 kompletnych opakowan plastrów. Jedno opakowanie data ważności do 9. 2021, pozostałe cztery do 10. 2021. Cena 35 zł- opakowanie.

    Duphaston 2 opakowania całe, ważność do 02. 2023 i 04. 2023. Jedno opakowanie ma 12 tabletek.
    Odsprzedam wszystkie 3 za 50 zł. Mogę wysłać paczką plus-cena ok 15. 50 (według cennika Poczty Polskiej). Płatność przelewem na konto. Proszę pisać maila.
    [email protected]

  • kalo Koleżanka
    Postów: 81 4

    Wysłany: 24 listopada 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ma ktoś odsprzedać clostybegyt proszę o kontakt [email protected]

    monia
  • Abilify05 Autorytet
    Postów: 1854 625

    Wysłany: 25 listopada 2020, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bohemian wrote:
    Mam do odsprzedania 5 kompletnych opakowan plastrów. Jedno opakowanie data ważności do 9. 2021, pozostałe cztery do 10. 2021. Cena 35 zł- opakowanie.

    Duphaston 2 opakowania całe, ważność do 02. 2023 i 04. 2023. Jedno opakowanie ma 12 tabletek.
    Odsprzedam wszystkie 3 za 50 zł. Mogę wysłać paczką plus-cena ok 15. 50 (według cennika Poczty Polskiej). Płatność przelewem na konto. Proszę pisać maila.
    [email protected]
    Napisałam maila :)

    cf9d999d03.png
    Starania od 09.2018
    💗28 lat, PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne
    mutacja PAI-1 4G heterozygotyczny i MTHFR_677C>T homozygotyczny
    stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020-1 IUI❌| 11.2020-2 IUI💪 10 t.c.-<3 przestało bić | 03.2021-3 IUI❌| 04.2021-4 IUI💪
  • Bohemian Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 25 listopada 2020, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duphaston już nieaktualny.
    Plastry nadal tak.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ